PolskiAutohandel.pl

 Z ostatniej chwili

Czego obawia się 60% klientów szukających auta?

Czego obawia się 60% klientów szukających auta?
17 kwietnia
14:44 2018

Mimo, że Sprzedawcy ze swojej strony dokładają starań by Klient otrzymał komplet informacji na temat sprzedawanego pojazdu „ok. 60% Kupujących uważa za powszechny problem ukrywania informacji o wadach auta i niezgodność stanu faktycznego z ofertą.” (źródło: badania TNS na zlecenie OtoMoto).

W związku z tym OtoMoto wraz z różnymi przedstawicielami branży motoryzacyjnej od 2015 pracuje nad tym by zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i świadomości Kupujących.

Jednym z pomysłów jest stworzenie Karty Kupującego, która w 28 krokach podpowiada jak kupić auto.

By jednak Karta miała odpowiednią wartość merytoryczną konieczne jest by Sprzedający również odnieśli się do zapisów w niej zawartych.

Stąd prośba do Was.

Zapoznajcie się z zapisami Karty Kupującego i nanieście swoje uwagi.

Dajcie znać co o niej myślicie w komentarzach na stronie i FACEBOOKu

Podobne artykuły

8 komentarzy

 1. setaszi
  setaszi 19 kwietnia, 09:07

  w każdej gazecie motoryzacyjnej jest taki poradnik , jak ktoś się nie zna ,a ktoś “dobrze” przygotował auto do sprzedaży to taka karta kupującego nic nie da

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Radelk
   Radelk 20 kwietnia, 12:03

   Dokładnie, nie raz widywałem auta tak przygotowane, że nawet specjalista miał problem z odgadnięciem co i jak. podobnie jest z miernikiem lakiewru, jeśli nie znasz sie na grubościach to nawet nie próbuj.

   Odpowiedz na ten komentarz
 2. Rzepecki Łukasz
  Rzepecki Łukasz 25 kwietnia, 10:07

  Tak się czasami zastanawiam czy w OtoMoto pracują ludzie którzy kiedykolwiek mieli do czynienia z handlem autami? Chyba niestety nie….

  Kolejna bzdura podobna do innych zmian w portalu.

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Ozi
   Ozi 12 maja, 01:05

   Mieli do czynienia. Oglądają mnóstwo zdjęć z autami 🙂 Dzwoni mój “opiekun” z Otomoto i mówi mi, że ja źle to robię. On mi da takie narzędzia, że sprzedaż wzrośnie 1000%. Pytam go, czy handlował autami, odpowiada że nie, ale na codzień pracuje w handlu.

   Odpowiedz na ten komentarz
 3. Shrek
  Shrek 28 kwietnia, 21:13

  Czemu nikt jeszcze nie pisze o podwyżkach w ototmoto, ogłoszenie na miesiąc teraz kosztuje 55,99 zł a kosztowało 49.99 zł, jeszcze im mało podwyżek.

  Odpowiedz na ten komentarz
 4. ab
  ab 30 kwietnia, 22:15

  w polsce 60% osób SZUKA auta
  a nie chce kupić…tylko ludzie SZUKAJĄ 😉

  Odpowiedz na ten komentarz
 5. the_observer
  the_observer 20 maja, 11:25

  Dokładnie TAK.

  Jeden ostantnio przysłał mi eksperta z motoraportera co za 300 zł pomierzył grubość lakieru i potwierdził to co za darmo podałem przez telefon, zrobił zdjęcia rysek które za darmo wysłałem dwa dni wcześniej klientowi i tyle w temacie.

  Klient się nie odzywa.

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Many lives were lost that day, Including about 2,000 citizens on Omaha Beach (Aka weakling Omaha)by yourself. get-togethers will take place throughout Normandyin honor of their sacrifice and heroism. You can mark the anniversary in your own kitchen by watching Band of Brothers (hbo Go) Or reading or enjoying television The Longest Day dwayne allen jersey. Van driver in Freddie Gray case goes on trialThe trial of police officer Caesar Goodson, jr, Is set to start out Monday. Goodson is one of five Baltimore City police officers in the Freddie Graycase still awaiting trial. As the driver of the police van in which Gray is considered to have suffered a fatal spinal injury, Prosecutors say Goodson bears the most responsibility in Gray's death custom eagles jersey. He is convicted of second degree murder and could face 30 years in prison if convicted stefon diggs jersey. this past month,edward Nero,The second police man tried in the case, Was acquittedof all costs. The first trial ended in a hung jury and you will be retried. Prosecutor to select charges in the Harambe incidentHamilton County ProsecutorJoe Detershas scheduled a Monday afternoon news conference where he is expected to announce his decision on whether he will press charges against the family of the 3 year old boy who fell into the gorilla exhibit at the Cincinnati Zoo last month kamar aiken jersey.