PolskiAutohandel.pl

 Z ostatniej chwili

finansowanie z PolskiAutohandel.pl

SPRZEDAŻ FINANSOWANIA

 

TO WIĘKSZY ZYSK DLA TWOJEGO KOMISU!

 

DLACZEGO WARTO ZACZĄĆ SPRZEDAWAĆ FINANSOWANIE?

Od wielu znajomych z branży słyszymy, że coraz trudniej jest wygenerować na sprzedawanych samochodach dobrą marżę. Problemy związane z pandemią, wysoki kurs Euro, ciągle rosnące ceny czy słaba oferta aut na zagranicznych placach, z których do tej pory sprowadzaliśmy samochody, sprawiła że działalność w autohandlu staje się coraz mniej opłacalna…

 

Do tego dochodzą problemy finansowe klientów, które sprawiły, że zdecydowanie lepiej sprzedają się te tańsze auta z naszej oferty, a droższe – mimo że są w bardzo dobrym stanie – z powodu ceny stoją na naszych placach często nawet parę miesięcy… Wpływu na kurs Euro ani na to co oferują handlarze za naszą zachodnią granicą zbyt dużego nie mamy…

 

Sposobem na rozwiązanie przynajmniej części problemów może okazać się sprzedaż finansowania w Twoim komisie. Dzięki ofercie finansowej w Twoim komisie, Twoich klientów będzie stać na droższe i lepsze auto, z którego będą bardziej zadowoleni, a Ty oprócz zarabiania na sprzedaży samochodów, zaczniesz też zarabiać na sprzedaży finansowania. Dodatkowo, droższe auta które od dłuższego czasu zalegają na Twoim placu, dzięki ofercie finansowej zaczną się w końcu sprzedawać – Twoich klientów będzie na nie stać!

DLACZEGO NASZE FINANSOWANIE JEST ATRAKCYJNE DLA KLIENTA?

Wystarczy SMS żeby podpisać wniosek o finansowanie – bez konieczności spotkania osobistego z przedstawicielem Cofidis. Jak to działa ? Klient wyraża zgodę na weryfikację w bazach kredytowych, przekazując przedstawicielowi Cofidis przesłany przez SMS kod potwierdzający.

Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie o dochodach, a wypełniasz go wspólnie z klientem poprzez aplikację.

Do uruchomienia finansowania wystarczą skany dokumentów.

Po zaakceptowaniu wniosku Cofidis szybko przelewa środki na konto sprzedawcy.

Można kupić w nim także starsze auto – nawet 17-letnie.

Dzięki naszemu finansowaniu klient może wybrać droższy samochód niż początkowo zakładał.

JAK ZACZĄĆ SPRZEDAWAĆ FINANSOWANIE Z NAMI?

Jesteś zainteresowany sprzedażą finansowania?

 

Świetnie! W 4 krokach wyjaśnimy Ci jak to zrobić!

01

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Na dole strony znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go podając kilka podstawowych danych dotyczących Twojej firmy.

02

Telefon od naszego przedstawiciela

 

W ciągu maksymalnie 48 godzin od wypełnienia formularza, nasz konsultant zadzwoni do Ciebie by porozmawiać z Tobą o sprzedaży finansowania w Twoim komisie i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania.

03

Uzgodnienie warunków współpracy i podpisanie umowy

 

Podczas rozmowy z konsultantem uzgodnisz warunki naszej współpracy. Mailowo otrzymasz od nas umowę współpracy. Po jej podpisaniu możesz już zacząć oferować auta w finansowaniu w Twoim komisie!

04

Zacznij sprzedawać auta w finansowaniu

 

Po podpisaniu umowy do Twojego komisu przyjedzie nasz przedstawiciel, by pokazać Ci jak za pomocą aplikacji wypełniać z klientami wnioski o udzielenie finansowania. I TO WSZYSTKO!

CHCESZ ZACZĄĆ

 

WIĘCEJ ZARABIAĆ

 

DZIĘKI SPRZEDAŻY

 

FINANSOWANIA?

 

ZOSTAW SWOJE DANE,

 

A ODEZWIEMY SIĘ

 

I POWIEMY OD CZEGO ZACZĄĆ.

Skontaktuj się z nami

 

POWIEMY CI OD CZEGO ZACZĄĆ

  W którym rejestrze jest Twoja firma?

  Imię:

  Nazwisko:

  Podaj Telefon:

  Podaj E-mail:

  Podaj REGON firmy:

  Podaj NIP firmy:

  Kliknij przycisk żeby pobrać dane firmy z GUS:

  Nazwa Firmy

  Ulica

  Miasto

  Kod pocztowy


  FAQ

  Finansowanie udzielane jest do kwoty 250.000 zł, a maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy (10 lat). Okres kredytowania uzależniony jest od wieku pojazdu.

  Przedmiotem finansowania mogą być samochody osobowe, samochody dostawcze do 3,5 T dopuszczalnej masy całkowitej, motocykle, quady. Mogą być to pojazdy zarówno nowe jak i używane w wieku do 17 lat (20 lat wraz z okresem finansowania), nieuszkodzone zarejestrowane w Polsce lub za granicą.

  Kredytobiorcą może być osoba fizyczna między 21 a 75. rokiem życia, osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą nie krócej niż 12 miesięcy, spółka cywilna, spółka prawa handlowego.

  Akceptowane źródła dochodu to umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, kontrakt, dochód z prowadzonej działalności gospodarczej lub spółki, emerytura/ renta, dochody z gospodarstwa rolnego.

  Wnioski kredytowe rozpatrywane są w kolejności otrzymania ich przez Cofidis. Na czas do decyzji wpływa jakość wprowadzonych do systemu danych oraz czas odpowiedzi Klienta w odniesieniu do zgody na weryfikację jego zdolności kredytowej, wyrażoną w przesłanej wiadomości SMS.

  Tak, uruchomienie kredytu jest możliwe w weekend w godzinach pracy Cofidis, od 9:00 do 21:00.

  Tak, klient może wyjechać pojazdem już przy pierwszej wizycie, nawet po 2h. Tak właśnie działa procedura One Day Visit (ODV), która zapewnia sprawną akceptację wniosku i szybki przelew na konto sprzedawcy.

  Środki będą na koncie sprzedawcy najpóźniej drugiego dnia roboczego po uruchomieniu kredytu. Cofidis poinformuje Cię jednak natychmiast, gdy kredyt zostanie przekazany do uruchomienia co oznacza, że możesz wręczyć klientowi kluczyki do auta.

  Wykup ubezpieczenia autocasco dla pojazdu z finansowaniem Cofidis wymagany jest w przypadku kredytu samochodowego od 100 000 zł.

  Wykup ubezpieczenia autocasco dla pojazdu z finansowaniem Cofidis wymagany jest w przypadku kredytu samochodowego od 100 000 zł.

  MASZ PYTANIA?

   

  NAPISZ, ZADZWOŃ A OPOWIEM CI,
  JAK SPRZEDAJĘ FINANSOWANIE W SWOIM KOMISIE!

  Maciej Szymajda

  info@polskiautohandel.pl

  +48 692 333 111

  Many lives were lost that day, Including about 2,000 citizens on Omaha Beach (Aka weakling Omaha)by yourself. get-togethers will take place throughout Normandyin honor of their sacrifice and heroism. You can mark the anniversary in your own kitchen by watching Band of Brothers (hbo Go) Or reading or enjoying television The Longest Day dwayne allen jersey. Van driver in Freddie Gray case goes on trialThe trial of police officer Caesar Goodson, jr, Is set to start out Monday. Goodson is one of five Baltimore City police officers in the Freddie Graycase still awaiting trial. As the driver of the police van in which Gray is considered to have suffered a fatal spinal injury, Prosecutors say Goodson bears the most responsibility in Gray's death custom eagles jersey. He is convicted of second degree murder and could face 30 years in prison if convicted stefon diggs jersey. this past month,edward Nero,The second police man tried in the case, Was acquittedof all costs. The first trial ended in a hung jury and you will be retried. Prosecutor to select charges in the Harambe incidentHamilton County ProsecutorJoe Detershas scheduled a Monday afternoon news conference where he is expected to announce his decision on whether he will press charges against the family of the 3 year old boy who fell into the gorilla exhibit at the Cincinnati Zoo last month kamar aiken jersey.