0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Informacja na temat Warszawskiego spotkania.

Data:

Podczas Warszawskiego spotkania ustaliliśmy, że zacieśnimy współpracę PolskiegoAutohandlu.pl ze StowarzyszeniemKomisów.pl

W związku z tym dostęp do niektórych informacji mieli będą tylko Członkowie Stowarzyszenia.

Informację na temat wtorkowych rozmów z Ministrem Środowiska Sławomirem Mazurkiem, Panią Dyrektor Departamentu Gospodarki Odpadami Bogusławą Brzdąkiewicz oraz Posłami w Sejmie prześlemy drogą mailową wszystkim zarejestrowanym członkom.

W chwili obecnej pracujemy nad systemem wiadomości masowych wysyłanych ze strony Stowarzyszenia dlatego prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Niedługo wszyscy Członkowie otrzymają wiadomość.

W chwili obecnej nie mamy możliwości rozliczenia opłaty produktowej za lata poprzednie, dlatego zalecam Wam Wszystkim spokój i cierpliwość.

Pamiętajcie, że w takich sytuacjach zawsze znajdą się naciągacze, którzy szybko chcą zrobić kasę wykorzystując strach i zamieszanie. Wstrzymajcie się z podejmowaniem pochopnych decyzji! Niestety zapłacenie nawet wysokiej kwoty komuś kto obieca Wam załatwienie sprawy nie rozwiąże problemu 5 lat do tyłu…

Ze swoje strony obiecuję Wam, że zrobimy wszystko żeby wypracować możliwie najlepsze rozwiązanie problemu. Dokładnie taką samą sytuację mieliśmy jak wchodził w życie obowiązek zapewnienia sieci recyklingu. Wtedy znaleźliśmy dla Was tanie, proste  i zgodne z przepisami rozwiązanie.

Pod koniec przyszłego tygodnia powinniśmy być mądrzejsi…

TUTAJ – możecie pobrać zebrane w jednym miejscu obowiązki sprowadzających. Postarajcie się przekazać ten dokument Politykom i Mediom. Posłowie w najbliższym czasie mogą nam bardzo pomóc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."

Zaproszenie na spotkanie robocze FORS i PolskiAutoHandel

Szanowni Państwo, W porozumieniu z Prezesem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów...

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.