PolskiAutohandel.pl

 Z ostatniej chwili

Jak powiadomienia o nowych aukcjach pomagają wychwycić najlepsze OKAZJE?

Jak powiadomienia o nowych aukcjach pomagają wychwycić najlepsze OKAZJE?
31 maja
08:16 2017

Portale aukcyjne to dla właścicieli komisów świetne miejsce do poszukiwań kolejnych aut. By wyprzedzić konkurencję, warto jednak sięgnąć po odpowiednie, nowoczesne narzędzia.

Pora na szybki przegląd ogłoszeń na portalach. Wystarczy kilka minut, byś wyszukał mnóstwo aut, które mogą zainteresować twoich klientów. Kiedy jednak dzwonisz do sprzedających, okazuje się, że większość samochodów znalazła już nabywców. Ty nie miałeś szansy zareagować, bo wszystkie oferty pojawiły się dziś lub wczoraj. Nie dziwi cię to, bo wiesz, że dobre okazje budzą duże zainteresowanie, a klienci dzwonią czasem już po kilku minutach.

Potrafisz policzyć, ile razy zdarzyła się podobna sytuacja? Na pewno wielokrotnie. To niestety codzienność handlarzy samochodami i właścicieli auto-komisów. Na internetowych portalach pojawia się bowiem sporo ogłoszeń, jednak większość tych godnych uwagi szybko staje się nieaktualna. Warto więc pomóc sobie w poszukiwaniach i skorzystać z narzędzi, które uczynią je łatwiejszymi. Poznaj serwis AutoHunter24, dzięki któremu już nigdy nie przegapisz żadnej interesującej oferty.


To aplikacja stworzona z myślą o ludziach takich jak ty. O wszystkich, którzy przeczesując portale takie jak Allegro, OLX, OTOMOTO czy Sprzedajemy.pl, trafiają często na już nieaktualne ogłoszenia. O kolekcjonerach, osobach szukających wymarzonego domu lub właśnie handlarzach. O najbardziej wymagających użytkownikach, poszukujących ofert, na które nierzadko muszą odpowiedzieć w ciągu kilku minut. O tych, dla których czas reakcji jest najważniejszy.

AutoHunter24 monitoruje aukcje za ciebie oraz portale ogłoszeń lokalnych, szukając wskazanych przedmiotów. Dzięki niemu oszczędzasz nerwy i czas, bo kiedy poszukiwane przez ciebie auto pojawi się na którejś z aukcji, program od razu cię o tym poinformuje. I to bez względu na porę powiadomienia o nowych aukcjach możesz otrzymać nawet w środku nocy. Wystarczy, że twój komputer będzie uruchomiony.

Nic trudnego
Obsługa AutoHunter24 jest banalnie łatwa, a ty bez przeszkód możesz zająć się firmą. Wszystko, co musisz zrobić, to dodanie filtra, dzięki któremu program dowie się, jakich samochodów szukasz. Co ważne, aplikacja jest w pełni responsywna, co oznacza, że interesujące aukcje możesz monitorować dosłownie w każdej chwili. Nie ma znaczenia, czy w danej chwili siedzisz przed biurkiem w komisie, czy wyjechałeś obejrzeć kolejne auto, bo powiadomienie możesz odebrać także na smartfonie.

Jeszcze szybsza reakcja na najlepsze ogłoszenia możliwa jest dzięki wersji desktop. To lekka wtyczka, którą instalujesz na swoim komputerze. W momencie, kiedy ktoś wystawi na sprzedaż auto mogące zainteresować twoich klientów, informacja o tym pojawi się na pulpicie. Nie musisz więc mieć otwartej strony z aplikacją, by szybko zareagować na atrakcyjną ofertę.

Jak jednak dodać filtr, by w porę otrzymać powiadomienie? Nic prostszego! Panel jest zaprojektowany tak, by poruszanie się po nim było jak najbardziej intuicyjne, a wszystkie czynności sprowadzają się do kilku kliknięć. Wystarczy, że wkleisz link do listy wyników wyszukiwania na danym serwisie i nadasz filtrowi nazwę.

Potem musisz już tylko cierpliwie czekać, aż ktoś wystawi interesujące cię auto. Powiadomienie o tym od razu pojawi się w twoim panelu, a ty, klikając w link, masz szansę szybko przejść do aukcji i wyprzedzić konkurencję. To, w jakich odstępach lista będzie odświeżana, zależy od ciebie. Możesz ustawić częstotliwość od 30 sekund do jednej godziny. Nie zapomnij też, że wyniki nie są archiwizowane. Oznacza to, że jeśli w porę nie zareagujesz na powiadomienie, odnośnik do aukcji zniknie z twojego panelu po 24 godzinach. Trudno jednak odbierać to jako wadę, bo to wystarczający czas na to, by auto znalazło się w twoim komisie. Na to, by szybko zareagować na najciekawsze oferty i wyprzedzić konkurencję.

Korzystaliście już z AutoHunter24.pl ?

Co myślicie o tym serwisie?

Podobne artykuły

0 Komentarzy

Brak komentarzy!

Brak komentarzy, czy chcesz dodać pierwszy?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Many lives were lost that day, Including about 2,000 citizens on Omaha Beach (Aka weakling Omaha)by yourself. get-togethers will take place throughout Normandyin honor of their sacrifice and heroism. You can mark the anniversary in your own kitchen by watching Band of Brothers (hbo Go) Or reading or enjoying television The Longest Day dwayne allen jersey. Van driver in Freddie Gray case goes on trialThe trial of police officer Caesar Goodson, jr, Is set to start out Monday. Goodson is one of five Baltimore City police officers in the Freddie Graycase still awaiting trial. As the driver of the police van in which Gray is considered to have suffered a fatal spinal injury, Prosecutors say Goodson bears the most responsibility in Gray's death custom eagles jersey. He is convicted of second degree murder and could face 30 years in prison if convicted stefon diggs jersey. this past month,edward Nero,The second police man tried in the case, Was acquittedof all costs. The first trial ended in a hung jury and you will be retried. Prosecutor to select charges in the Harambe incidentHamilton County ProsecutorJoe Detershas scheduled a Monday afternoon news conference where he is expected to announce his decision on whether he will press charges against the family of the 3 year old boy who fell into the gorilla exhibit at the Cincinnati Zoo last month kamar aiken jersey.