Jak powiadomienia o nowych aukcjach pomagają wychwycić najlepsze OKAZJE?

Data:

Portale aukcyjne to dla właścicieli komisów świetne miejsce do poszukiwań kolejnych aut. By wyprzedzić konkurencję, warto jednak sięgnąć po odpowiednie, nowoczesne narzędzia.

Pora na szybki przegląd ogłoszeń na portalach. Wystarczy kilka minut, byś wyszukał mnóstwo aut, które mogą zainteresować twoich klientów. Kiedy jednak dzwonisz do sprzedających, okazuje się, że większość samochodów znalazła już nabywców. Ty nie miałeś szansy zareagować, bo wszystkie oferty pojawiły się dziś lub wczoraj. Nie dziwi cię to, bo wiesz, że dobre okazje budzą duże zainteresowanie, a klienci dzwonią czasem już po kilku minutach.

Potrafisz policzyć, ile razy zdarzyła się podobna sytuacja? Na pewno wielokrotnie. To niestety codzienność handlarzy samochodami i właścicieli auto-komisów. Na internetowych portalach pojawia się bowiem sporo ogłoszeń, jednak większość tych godnych uwagi szybko staje się nieaktualna. Warto więc pomóc sobie w poszukiwaniach i skorzystać z narzędzi, które uczynią je łatwiejszymi. Poznaj serwis AutoHunter24, dzięki któremu już nigdy nie przegapisz żadnej interesującej oferty.


To aplikacja stworzona z myślą o ludziach takich jak ty. O wszystkich, którzy przeczesując portale takie jak Allegro, OLX, OTOMOTO czy Sprzedajemy.pl, trafiają często na już nieaktualne ogłoszenia. O kolekcjonerach, osobach szukających wymarzonego domu lub właśnie handlarzach. O najbardziej wymagających użytkownikach, poszukujących ofert, na które nierzadko muszą odpowiedzieć w ciągu kilku minut. O tych, dla których czas reakcji jest najważniejszy.

AutoHunter24 monitoruje aukcje za ciebie oraz portale ogłoszeń lokalnych, szukając wskazanych przedmiotów. Dzięki niemu oszczędzasz nerwy i czas, bo kiedy poszukiwane przez ciebie auto pojawi się na którejś z aukcji, program od razu cię o tym poinformuje. I to bez względu na porę powiadomienia o nowych aukcjach możesz otrzymać nawet w środku nocy. Wystarczy, że twój komputer będzie uruchomiony.

Nic trudnego
Obsługa AutoHunter24 jest banalnie łatwa, a ty bez przeszkód możesz zająć się firmą. Wszystko, co musisz zrobić, to dodanie filtra, dzięki któremu program dowie się, jakich samochodów szukasz. Co ważne, aplikacja jest w pełni responsywna, co oznacza, że interesujące aukcje możesz monitorować dosłownie w każdej chwili. Nie ma znaczenia, czy w danej chwili siedzisz przed biurkiem w komisie, czy wyjechałeś obejrzeć kolejne auto, bo powiadomienie możesz odebrać także na smartfonie.

Jeszcze szybsza reakcja na najlepsze ogłoszenia możliwa jest dzięki wersji desktop. To lekka wtyczka, którą instalujesz na swoim komputerze. W momencie, kiedy ktoś wystawi na sprzedaż auto mogące zainteresować twoich klientów, informacja o tym pojawi się na pulpicie. Nie musisz więc mieć otwartej strony z aplikacją, by szybko zareagować na atrakcyjną ofertę.

Jak jednak dodać filtr, by w porę otrzymać powiadomienie? Nic prostszego! Panel jest zaprojektowany tak, by poruszanie się po nim było jak najbardziej intuicyjne, a wszystkie czynności sprowadzają się do kilku kliknięć. Wystarczy, że wkleisz link do listy wyników wyszukiwania na danym serwisie i nadasz filtrowi nazwę.

Potem musisz już tylko cierpliwie czekać, aż ktoś wystawi interesujące cię auto. Powiadomienie o tym od razu pojawi się w twoim panelu, a ty, klikając w link, masz szansę szybko przejść do aukcji i wyprzedzić konkurencję. To, w jakich odstępach lista będzie odświeżana, zależy od ciebie. Możesz ustawić częstotliwość od 30 sekund do jednej godziny. Nie zapomnij też, że wyniki nie są archiwizowane. Oznacza to, że jeśli w porę nie zareagujesz na powiadomienie, odnośnik do aukcji zniknie z twojego panelu po 24 godzinach. Trudno jednak odbierać to jako wadę, bo to wystarczający czas na to, by auto znalazło się w twoim komisie. Na to, by szybko zareagować na najciekawsze oferty i wyprzedzić konkurencję.

Korzystaliście już z AutoHunter24.pl ?

Co myślicie o tym serwisie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.

Odwołanie od kar za sprzedaż pojazdu sprowadzonego przed rejestracją.

Jeżeli dostałeś zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie nałożenia na Ciebie za sprzedaż samochodu sprowadzonego przed jego zarejestrowaniem, możesz skorzystać z Pomocy radcy prawnego Pawła Tuzinka.

44fox Oferta

Na tej stronie możesz zamówić Pakiet usług firmy 44fox. Dzięki...

Spotkanie w sprawie rejestracji pojazdów uszkodzonych.

Zgłoszenie na spotkanie w sprawie obowiązku rejestracji pojazdów uszkodzonych.