Budujemy własny portal ogłoszeniowy!

Moi drodzy, jak powiedział kiedyś „klasyk”: Policzmy szable 🙂

Na ten moment mamy:

[COUNTER_NUMBER id=7915]

Zapadła decyzja o budowaniu WŁASNEGO portalu ogłoszeniowego, którego współwłaścicielami będzie każdy handlarz i dealer czyli również Ty. W związku z tym, że rozmowy na temat przejęcia gotowego portalu zostały definitywnie zakończone, przechodzimy do drugiego wariantu czyli budowania w 100% WŁASNEGO Portalu ogłoszeniowego od zera.

Do budowy portalu i dalszego jego utrzymania powołamy Prostą Spółkę Akcyjną (PSA). Każdy z Was będzie mógł zainwestować dowolną kwotę w Nasz Portal. Wybraliśmy tą formę prowadzenia działalności ponieważ PSA znacznie ułatwia rozwój polskich startupów i firm nastawionych na rozwój poprzez pozyskiwanie zewnętrznych inwestycji. Spółka ta jest świetnym rozwiązaniem do realizacji inwestycji, szczególnie dla dużej grupy wspólników czy inwestorów. Nie będę rozpisywać się na temat zalet PSA bo bez problemu znajdziecie takie informacje w Internecie np. TUTAJ

Znalazłem firmę, która zadeklarowała możliwości i chęć stworzenia dla nas Portalu.

Najważniejsze kwestie to:

 • potrzebny na start kapitał: 500.000 zł,
 • czas potrzebny na zbudowanie portalu 6 miesięcy,
 • koszty miesięczne utrzymania portalu od kliku do kilkunastu tysięcy złotych w okresie początkowym i około 100.000 zł miesięcznie jak już będziemy mieli docelowy rucha na naszej stronie.

Oczywiście później niezbędne będzie Wasze zaangażowanie w promocję portalu oraz będziemy potrzebować środków na reklamę. Pieniądze na ten cel będziemy zbierać z ogłoszeń (wspólnie ustalimy sposób ich rozliczania – pakiety/sztuki oraz ceny), reklam oraz współpracując z firmami powiązanymi z naszą branżą.

Żeby oszacować czy jesteśmy wstanie zebrać kapitał niezbędny na strat czyli 500.000 zł proszę Was o wypełnienie deklaracji zainteresowania inwestycją w NASZ PORTAL, którą znajdziecie niżej. Podajcie w niej kwotę jaką jesteście skłonni przeznaczyć na ten cel. Przemyślcie to proszę dobrze, żebyśmy zebrali realne dane.

  Podaj Imię osoby kontaktowej

  Województwo

  Podaj NIP firmy:

  Kliknij przycisk żeby pobrać dane firmy z GUS:

  Nazwa Firmy

  Ulica

  Miasto

  Kod pocztowy

  Podaj Telefon:

  Podaj E-mail:

  Ile PLN jesteś skłonny zainwestować w Nasz Portal?

  Jak myślisz lepiej zbudować od zera w 100% Nasz Portal czy lepiej przejąć część istniejącego Portalu?

  Jak nazwałbyś Nasz Portal?

  Tutaj możesz wpisać dodatkowe informacje, sugestie, propozycje:

  Jeżeli dopiero dowiedziałeś się o naszym pomyśle i nie deklarowałeś wcześniej ilości samochodów jakie masz w ofercie, wypełnijcie również formularz niżej.

  Żeby przejść od słów do czynów musimy wiedzieć o czym mamy rozmawiać z informatykami, którzy będą zajmowali się budową portalu i narzędzi niezbędnych do eksportu ogłoszeń jednym kliknięcie na różne strony z których obecnie korzystamy. Dlatego potrzebujemy informacji ilu nas naprawdę jest zainteresowanych tym przedsięwzięciem, ile mamy samochodów do wystawienia oraz z jakich narzędzi dziś korzystamy.

  Kolejna sprawa to musimy mieć z Wami stały i prosty kontakt, a do tego potrzebujemy Waszych adresów e-mail i numerów telefonów. Zrobimy dedykowaną dla właścicieli zgłoszonych firm grupę na WhatsApp i Facebooku, na której będziemy wymieniać się informacjami i pomysłami.

  Na tej stronie codziennie będę aktualizować licznik firm zainteresowanych naszym wspólnym projektem, ilość samochodów jakie razem posiadamy do sprzedania oraz liczbę ” inwestorów” i zadeklarowaną przez Was kwotę.

  Jeżeli macie jakieś pytania piszcie lub dzwońcie do mnie śmiało.

  To do dzieła!

  Wypełnijcie formularz i ruszamy!

   Podaj Imię osoby kontaktowej

   Województwo

   Podaj NIP firmy:

   Kliknij przycisk żeby pobrać dane firmy z GUS:

   Nazwa Firmy

   Ulica

   Miasto

   Kod pocztowy

   Podaj Telefon:

   Podaj E-mail:

   Napisz z jakich narzędzi do eksportu ogłoszeń (np. AKOL) na wiele portali korzystasz:

   Ile samochodów masz średnio w ofercie?

   Ile zdjęć każdego samochodu powinno być w naszym portalu?

   Tutaj możesz wpisać dodatkowe informacje, sugestie, propozycje: