GetHelp – współpraca

Data:

Prowadzenie biznesu związanego ze sprzedażą samochodów to wyzwanie. Sprzedawcy codziennie muszą szukać rozwiązań, które pozwolą zadbać o maksymalne zadowolenie Klientów oraz własny zysk. Doskonałym narzędziem do połączenia tych dwóch, najważniejszych wartości jest Gwarancja. Dlatego po kilku debatach z udziałem założyciela GetHELP.pl oraz właścicieli kilkudziesięciu polskich komisów, wypracowaliśmy Gwarancje, która spełnia większość Waszych oczekiwać. Ta oferta dostępna będzie tylko przez PolskiAutohandel.pl

GWARANCJA = dodatkowy zysk

Sprzedaż samochodów wiąże się z wieloma kosztami. Rozpoczynając od zakupu samochodu i dokonania opłat administracyjnych poprzez przygotowanie auta do sprzedaży kończąc na kosztach prowadzenia działalności. Zoptymalizowanie tych składowych tak, aby finalnie uzyskać realny zarobek jest bardzo trudne. Do tego wszystkiego mamy jeszcze kwestie reklamacji z tytułu rękojmi, które również mogą stanowić dla Sprzedawcy obciążenie finansowe. Odpowiedzią na kluczowe problemy może być Gwarancja, a konkretnie dodatkowe pieniądze, które można dzięki niej mieć.

GWARANCJA = bezpieczna transakcja

Odpowiedzialność sprzedawców z uwagi na przepisy o rękojmi to niezbywalne prawo Klienta. Sprzedawca ma jednak możliwość wystawienia dodatkowej Gwarancji, która ma za zadanie zabezpieczyć jego samego oraz Klienta. Gwarancja niesie obopólne korzyści. Klient ma całodobową, kompleksową obsługę, a Sprzedawca wygodę w obsłudze reklamacji. Dodatkowo Klient, który skorzysta z Gwarancji nie ma praw do roszczeń z tytułu rękojmi dotyczących tego samego podzespołu.

GWARANCJA przygotowana przez GetHELP.pl:

Ogólne wyłączenia Gwarancji: 

1) Naprawy dokonane bez zgody i akceptacji lub/i przed zgłoszeniem do GetHelp.pl.
2) Elementy eksploatacyjne podlegające okresowej wymianie, np. filtry, oleje, napędy układu rozrządu.
3) Dodatkowe czynności obsługowe, takie jak przeglądy okresowe, kontrolne, diagnostyczne.
4) Awarie powstałe na skutek zaniechania lub zaniedbania Klienta, np. zatarcie silnika z powodu braku oleju.
5) Awarie powstałe na skutek wypadków, kolizji, działania sił wyższych, np. zalania.

 

Dlaczego to GetHelp.pl realizuje Gwarancje PolskiAutohandel.pl?

1) GetHelp.pl to polska firma obsługująca 10 000 awarii rocznie. 
2) Zapewnia całodobową, kompleksową obsługę Klientów 7 dni w tygodniu. 
3) Konsultanci GetHelp.pl pomagają Klientom na każdym etapie obsługi awarii, np. organizują pomoc drogową. 
4) Nowoczesne kanały kontaktu – Klienci mogą zgłosić awarię poprzez telefon, aplikację mobilną iHelp, mailowo, a nawet na czasie na Facebooku. Wszystko dla wygodny Klientów. 
5) GetHelp.pl to firma posiadająca po 4,8 gwiazdki na Google i Facebook. Za pośrednictwem tych kanałów wypowiadają się zarówno Klienci jak i Partnerzy Biznesowi. 

             

Chcesz nawiązać współpracę?

Wypełnij formularz. W wiadomości zwrotnej otrzymasz warunki współpracy. Nie prezentuję ich tutaj ponieważ jest to ogólnie dostępna strona, a nie chcemy pokazywać wszystkim „kuchni” 😉

             

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  Jeżeli masz pytania dotyczące przygotowanej dla PolskiAutohandel.pl Gwarancji lub warunków współpracy zadzwoń do mnie: tel. 692 333 111

  1 KOMENTARZ

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Udostępnij post:

  Newsletter

  Popularne

  Warto także przeczytać
  Podobne

  Nowe Oświadczenie Senatorskie i Interpelacje Poselskie w sprawie kar za nierejestrowanie pojazdów sprowadzonych.

  /*! elementor - v3.19.0 - 05-02-2024 */ .elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading...

  Interpelacje Poselskie w sprawie obowiązkowej rejestracji.

  Problem, o którym rozmawiamy w ostatnich dniach został już zgłoszony do Posłów i zaowocował dwoma Interpelacjami poselskimi:

  Obejrzyj to koniecznie – to nagranie może pomóc Ci uniknąć kary.

  Obejrzyjcie nagranie i posłuchajcie stanowiska Ministerstwa Infrastruktury. To nagranie może się okazać bardzo pomocne podczas odwoływania się od ewentualnych kar!

  Wasze problemy i pomysły na zmianę przepisów dotyczących rejestracji.

  Wskazane przez Was problemy wynikające z przepisów dotyczących rejestracji, oraz Wasze pomysły na rozwiązanie tych problemów.