W nawiązaniu do dwóch spotkania za ZOOM-ie, przedstawiam szczegóły dotyczące oferty, która została przygotowana w ramach współpracy PolskiAutohandel.pl z GetHelp.pl

Dla przypomnienia główne założenia współpracy:

 1. Rozumiemy, że odpowiednia ilość sztuk Gwarancji daje szansę na osiągnięcie najlepszych warunków współpracy. W ofertach mamy Gwarancję z naprawą do kwoty 5000 pln przy cenie Gwarancji 500 pln.

 2. Pracujemy na wspólne zniżki, ale każdy ze Sprzedawców może w łatwy sposób wypracować swoje własne.

 3. Dla obniżenia ceny Gwarancji wprowadzamy okres karencji wynoszący 14 dni i 500 km oraz konieczność dokonania 5 czynności serwisowych po zakupie pojazdu (wymiana filtrów i olejów oraz kontrola: rozrządu, pasków osprzętu, układu hamulcowego i klimatyzacji).

Niżej macie dwie oferty współpracy. Podczas ich porównania zwrócić szczególną uwagę na sposoby rozliczenia, ponieważ to one w największym stopniu odróżniają oferty od siebie. Dodatkowo w jednej z ofert występuje Gwarancja FOX dedykowana do samochodów z silnikiem diesla (czerwona). Druga z nich posiada możliwość aktywacji Gwarancji Grand w 3 okresach (niebieska). Obie spełniają różne funkcje opisane na porównaniu, tak aby można było podjąć najlepszą dla swojego biznesu decyzję. Zapoznaj się proszę z obiema ofertami i wypełnij ankietę.

"niebieska"

"czerwona"

ANKIETA

  Jak oceniasz gwarancję "NIEBIESKĄ"? (1 - bardzo źle, 10 - bardzo dobrze)

  Jak oceniasz gwarancję "CZERWONĄ"? (1 - bardzo źle, 10 - bardzo dobrze)


  Zaznacz, z której Gwarancja chciałbyś korzystać:

  Zbiorę wyniki ankiety i we wtorek lub środę wrócimy do tematu.