„Nowe otwarcie” – stan kasy oraz zmiany w Stowarzyszeniu.

Data:

W dniu Walnego Zebrania Członków, podczas którego wybrane zostały nowe władze Stowarzyszenia Komisów.pl, mieliśmy 230 członków, a stan kasy stowarzyszenia wynosił 4.914,35 zł.

Od początku istnienia stowarzyszenia na koncie zgromadziliśmy 7.770,44 zł z czego wydaliśmy: 123 zł na utrzymanie domeny, 2.460 zł na wynajęcie sali w Warszawie w grudniu 2016 roku, 1.600 zł na wdrożenie na stronie WWW zmian związanych między innymi z obsługą Przelwów24, resztę wydatków stanowiło głównie utrzymanie konta Stowarzyszenia.

Od 1 kwietnia 2018 roku, zatrudniamy Panią Nicole Borowską, która odpowiedzialna będzie za kontakt z członkami i opiekę nad biurem Stowarzyszenia. W najbliższym czasie Pani Nicole będzie kontaktować się z wszystkimi członkami w celu ustalenia aktualności danych kontaktowych.

W chwili obecnej Zarząd prowadzi rozmowy z kilkoma firmami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy ze Stowarzyszeniem Komisów.pl i zostanie Członkiem Wspierającym.

Pracujemy nad zmianą strony Stowarzyszenia. Nowa strona będzie lepiej dostosowana do urządzeń mobilnych, będzie bardziej intuicyjna i przede wszystkim będzie dla nas łatwiejsza w obsłudze. Nasza nowa strona będzie również bardziej powiązana ze stroną PolskiAutohandel.pl, a najważniejsze informacje publikowane na obu stronach dostępne będą tylko dla członków Stowarzyszenie Komisów.pl. Ze stroną powiązany będzie również nowy system mailingowy, który będzie działał sprawniej niż ten z którego korzystamy w dniu dzisiejszym.

Na nowej stronie pojawi się również zmodernizowany formularz zgłoszeniowy dla członków, który ograniczony zostanie do niezbędnych, wymaganych w Ustawie Prawo o Stowarzyszeniach danych oraz danych umożliwiających weryfikację członków i kontakt z nimi.

Nowa strona Stowarzyszenia Komisów.pl dostępna będzie również pod nowym, skróconym adresem www.sk.org.pl

Cały czas czuwamy nad rozwojem sytuacji dotyczącej bieżących spraw dotyczących naszych członków. W dniu dzisiejszym na stronie Sejmu opublikowana została interpelacja Posła Tomasza Kostusia (PO) dotycząca Opłaty Produktowej.

W tym tygodniu mamy również otrzymać odpowiedź z Ministerstwa Środowiska dotyczą tej kwestii.

O wszystkim na bieżąco będziemy informować wszystkich członków.

4 KOMENTARZE

    • Tak, dlatego wprowadzany zmiany, ktore pokażą opłacającym składki korzyści z bycia członkiem StowarzyszeniaKomisow.pl…

      • W końcu 30 zł miesięcznie przy opłacie rocznej nie stanowi wygórowanej stawki a praca związana z pozyskiwaniem informacji i administracja niestety kosztuje, może trzeba wprowadzić formę przypomnienia bo wynika to z zapracowania i zapomnienia 🙂

        • Od jutra Pani Nicole będzie się kontaktować z członkami, aktualizować dane oraz przypominać o składkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.

Odwołanie od kar za sprzedaż pojazdu sprowadzonego przed rejestracją.

Jeżeli dostałeś zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie nałożenia na Ciebie za sprzedaż samochodu sprowadzonego przed jego zarejestrowaniem, możesz skorzystać z Pomocy radcy prawnego Pawła Tuzinka.

44fox Oferta

Na tej stronie możesz zamówić Pakiet usług firmy 44fox. Dzięki...

Spotkanie w sprawie rejestracji pojazdów uszkodzonych.

Zgłoszenie na spotkanie w sprawie obowiązku rejestracji pojazdów uszkodzonych.