„Tablice Profesjonalne” coraz bliżej!

Data:

Prawdopodobnie już podczas 50 posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniach 25, 26 i 27 października 2017 r. przedstawione zostanie sprawozdanie Komisji Infrastruktury o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1543), którego sprawozdawcą będzie poseł Rafał Weber.

Prace nad projektem w Sejmie rozpoczęły się na 42 posiedzeniu w dniu 24 maja 2017 r. Wtedy też projekt ustawy skierowany został do Komisji Infrastruktury – w celu rozpatrzenia. „Komisja Infrastruktury po rozpatrzeniu projektu ustawy na posiedzeniach w dniach 8 czerwca i 11 października 2017 r. wnosi: Wysoki Sejm uchwalić raczy załączony projekt ustawy. „

Często słyszymy pytanie, kiedy będziemy mogli korzystać z „Rejestracji Profesjonalnej”?

Ustawa wejdzie wżycie w życie po upływie 18 miesięcy od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Ministra Cyfryzacji. Oznacza to że na „Tablicach Profesjonalnych” nie będziemy jeździć wcześniej niż koło połowy 2019 roku.

Źródło:

– Porządek obrad: TUTAJ

– Sprawozdanie Komisji Infrastruktury: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

Nowe Oświadczenie Senatorskie i Interpelacje Poselskie w sprawie kar za nierejestrowanie pojazdów sprowadzonych.

/*! elementor - v3.19.0 - 05-02-2024 */ .elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading...

Interpelacje Poselskie w sprawie obowiązkowej rejestracji.

Problem, o którym rozmawiamy w ostatnich dniach został już zgłoszony do Posłów i zaowocował dwoma Interpelacjami poselskimi:

Obejrzyj to koniecznie – to nagranie może pomóc Ci uniknąć kary.

Obejrzyjcie nagranie i posłuchajcie stanowiska Ministerstwa Infrastruktury. To nagranie może się okazać bardzo pomocne podczas odwoływania się od ewentualnych kar!

Wasze problemy i pomysły na zmianę przepisów dotyczących rejestracji.

Wskazane przez Was problemy wynikające z przepisów dotyczących rejestracji, oraz Wasze pomysły na rozwiązanie tych problemów.