0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

III Międzynarodowa Konferencji FORS – „Razem przeciwko szarej strefie”.

Data:

W imieniu organizatora Serdecznie zapraszamy do udziału w III Międzynarodowej Konferencji FORS Recykling w kraju i na świecie, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Razem przeciwko szarej strefie”. Na Konferencji spotykamy się 2 października 2018 r. w Hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Firmy zajmujące się recyklingiem samochodów mają podobne problemy z „szarą strefą” jak my. Dlatego uważamy, że bardzo interesująca również dla nas będzie części poświęcona dokładnie tej kwestii, czyli: „Przykłady rozwiązań ograniczających szarą strefę w wybranych krajach – prezentacje z 1. Brazylii, 2. Czech, 3. Słowacji.” Warto przyjrzeć się rozwiązaniom, które sprawdziły się w innych krajach żeby skuteczniej walczyć z nieuczciwą konkurencją na naszym podwórku.

Podczas konferencji poruszony zostanie również, problem kradzieży samochodów w Europie. Dowiemy się jaka jest skala tego zjawiska i jakie działania są podejmowane, by je ograniczyć.

Przedstawione zostaną również najnowsze zmiany w polskich przepisach przyjętych po fali pożarów miejsc składowania i magazynowania odpadów, zwłaszcza te, nakładające na przedsiębiorców nowe obowiązki w zakresie monitoringu, zabezpieczeń przeciwpożarowych i zabezpieczeń finansowych.

W konferencji udział weźmie również Minister Środowiska Henryk Kowalczyk.

Jeszcze raz Serdecznie Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji.

http://konferencja.fors.pl/

Program konferencji znajdziecie – TUTAJ

Oficjalna strona Konferencji – TUTAJ

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

Jak zmiany w KPO i dofinansowania wpłyną na naszą branżę.

Nie będzie podatków. Będą dofinansowania.

Dobre i Złe wiadomości w sprawie kar.

Dobra wiadomość jest jedna, złych niestety więcej...

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."