0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Budujemy własny portal ogłoszeniowy!

Data:

Moi drodzy, jak powiedział kiedyś „klasyk”: Policzmy szable 🙂

Na ten moment mamy:

[COUNTER_NUMBER id=7915]

Zapadła decyzja o budowaniu WŁASNEGO portalu ogłoszeniowego, którego współwłaścicielami będzie każdy handlarz i dealer czyli również Ty. W związku z tym, że rozmowy na temat przejęcia gotowego portalu zostały definitywnie zakończone, przechodzimy do drugiego wariantu czyli budowania w 100% WŁASNEGO Portalu ogłoszeniowego od zera.

Do budowy portalu i dalszego jego utrzymania powołamy Prostą Spółkę Akcyjną (PSA). Każdy z Was będzie mógł zainwestować dowolną kwotę w Nasz Portal. Wybraliśmy tą formę prowadzenia działalności ponieważ PSA znacznie ułatwia rozwój polskich startupów i firm nastawionych na rozwój poprzez pozyskiwanie zewnętrznych inwestycji. Spółka ta jest świetnym rozwiązaniem do realizacji inwestycji, szczególnie dla dużej grupy wspólników czy inwestorów. Nie będę rozpisywać się na temat zalet PSA bo bez problemu znajdziecie takie informacje w Internecie np. TUTAJ

Znalazłem firmę, która zadeklarowała możliwości i chęć stworzenia dla nas Portalu.

Najważniejsze kwestie to:

 • potrzebny na start kapitał: 500.000 zł,
 • czas potrzebny na zbudowanie portalu 6 miesięcy,
 • koszty miesięczne utrzymania portalu od kliku do kilkunastu tysięcy złotych w okresie początkowym i około 100.000 zł miesięcznie jak już będziemy mieli docelowy rucha na naszej stronie.

Oczywiście później niezbędne będzie Wasze zaangażowanie w promocję portalu oraz będziemy potrzebować środków na reklamę. Pieniądze na ten cel będziemy zbierać z ogłoszeń (wspólnie ustalimy sposób ich rozliczania – pakiety/sztuki oraz ceny), reklam oraz współpracując z firmami powiązanymi z naszą branżą.

Żeby oszacować czy jesteśmy wstanie zebrać kapitał niezbędny na strat czyli 500.000 zł proszę Was o wypełnienie deklaracji zainteresowania inwestycją w NASZ PORTAL, którą znajdziecie niżej. Podajcie w niej kwotę jaką jesteście skłonni przeznaczyć na ten cel. Przemyślcie to proszę dobrze, żebyśmy zebrali realne dane.

  Podaj Imię osoby kontaktowej

  Województwo

  Podaj NIP firmy:

  Kliknij przycisk żeby pobrać dane firmy z GUS:

  Nazwa Firmy

  Ulica

  Miasto

  Kod pocztowy

  Podaj Telefon:

  Podaj E-mail:

  Ile PLN jesteś skłonny zainwestować w Nasz Portal?

  Jak myślisz lepiej zbudować od zera w 100% Nasz Portal czy lepiej przejąć część istniejącego Portalu?

  Jak nazwałbyś Nasz Portal?

  Tutaj możesz wpisać dodatkowe informacje, sugestie, propozycje:

  Jeżeli dopiero dowiedziałeś się o naszym pomyśle i nie deklarowałeś wcześniej ilości samochodów jakie masz w ofercie, wypełnijcie również formularz niżej.

  Żeby przejść od słów do czynów musimy wiedzieć o czym mamy rozmawiać z informatykami, którzy będą zajmowali się budową portalu i narzędzi niezbędnych do eksportu ogłoszeń jednym kliknięcie na różne strony z których obecnie korzystamy. Dlatego potrzebujemy informacji ilu nas naprawdę jest zainteresowanych tym przedsięwzięciem, ile mamy samochodów do wystawienia oraz z jakich narzędzi dziś korzystamy.

  Kolejna sprawa to musimy mieć z Wami stały i prosty kontakt, a do tego potrzebujemy Waszych adresów e-mail i numerów telefonów. Zrobimy dedykowaną dla właścicieli zgłoszonych firm grupę na WhatsApp i Facebooku, na której będziemy wymieniać się informacjami i pomysłami.

  Na tej stronie codziennie będę aktualizować licznik firm zainteresowanych naszym wspólnym projektem, ilość samochodów jakie razem posiadamy do sprzedania oraz liczbę ” inwestorów” i zadeklarowaną przez Was kwotę.

  Jeżeli macie jakieś pytania piszcie lub dzwońcie do mnie śmiało.

  To do dzieła!

  Wypełnijcie formularz i ruszamy!

   Podaj Imię osoby kontaktowej

   Województwo

   Podaj NIP firmy:

   Kliknij przycisk żeby pobrać dane firmy z GUS:

   Nazwa Firmy

   Ulica

   Miasto

   Kod pocztowy

   Podaj Telefon:

   Podaj E-mail:

   Napisz z jakich narzędzi do eksportu ogłoszeń (np. AKOL) na wiele portali korzystasz:

   Ile samochodów masz średnio w ofercie?

   Ile zdjęć każdego samochodu powinno być w naszym portalu?

   Tutaj możesz wpisać dodatkowe informacje, sugestie, propozycje:

   25 KOMENTARZE

   1. Myśle że czas utrzeć nosa Otomoto i Alegro bo to jest dogadane Alegro zyski robi na częściach samochodowych a otodrogo robi kasę na sprzedaży aut. Zrobili tak żeby nie czepiał się ich Urząd Ochrony Konsumenta.

   2. otomoto i allegro to sa moim zdaniem organizacje przestepcze ,ingeruja w tresc ogloszenia choc sami nie maja o tym pojecia

   3. Najlepsze jest to, gdy dzwoni opiekun z Otomoto, który ma mniej lat niż moja firma i próbuje mnie uczyć, jak sprzedawać 🙂 Dawno wszyscy powinni odejść od tych złodziejskich portali. Niestety, to nie takie proste. Było MotoMi ? Jest Sprzedajemy.pl ? Kto tam zagląda ?

    • Polecamy AKoL.pl do wystawiania ofert na wielu portalach. AKoL.pl to najlepszy środek antymonopolowy.
     Budujemy również strony internetowe dla autohandli i komisów z wygodnym eksportem ogłoszeń z AKoL.pl

   4. To prawda ceny kosmiczne płace co miesiąc 2700-4000 zł jednak maja monopol bo jeśli nie dam tam ogłoszenia to nie ma szans na sprzedaż dzisiaj klient jest internetowy

   5. Cześć!

    Myślę, a mam trochę doświadczenia w marketingu, że podstawą działania takiej strony musi być generowanie ruchu organicznego. Skupienie wszystkich firm i wystawianie ofert aut z komisów – ok, to jest oczywisty krok.

    Natomiast, najważniejsze, MUSIMY, w jakiś ciekawy sposób, zachęcić osoby prywatne do wystawiania własnych ogłoszeń. Tylko wtedy zachęcimy naszych Klientów do odwiedzin takiej strony – a pamiętajmy, to oni są najważniejszą częścią portalu. Wystawiają własne auta – kojarzą portal – szukają na nim innych aut.

    Myślę że darmowe ogłoszenie, dobre filtry i brak rozbudowanej na wyrost strony to dobry start. Prostota i czas/efekt spędzony na stornie to klucz w dzisiejszych czasach. Jeśli po pierwszych 5 sekundach od wejścia na stronę (prywatna) osoba nie odnajdzie czego szuka (szybkie filtry / dodawanie ogłoszenia), myślę że ciężko będzie o szybki sukces – a już na pewno nie będzie to tania promocja 🙂

    • Zgodzę się w Stu procentach z Tobą .
     Przejrzysta wyszukiwarka to podstawa .
     Podstawowe dane na samym wierzchu , przodzie dopiero rozwiniecie z pozostałymi parametrami wyszukiwania .

    • Z tego co tu widać to parcie jest na portal samochody.pl i mało co tu się pisze o własnym portalu. Własny portal to podstawa dobra domena potem serwery i dobrze zbudowany portal ale nie moloch tylko prosta aplikacja i strona jak na eBayu w DE

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   Proszę wpisać swój komentarz!
   Proszę podać swoje imię tutaj

   Udostępnij post:

   Newsletter

   Popularne

   Warto także przeczytać
   Podobne

   To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

   To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

   Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

   "przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."

   Zaproszenie na spotkanie robocze FORS i PolskiAutoHandel

   Szanowni Państwo, W porozumieniu z Prezesem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów...

   SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

   Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.