PolskiAutohandel.pl

 Z ostatniej chwili

Budujemy własny portal ogłoszeniowy!

Budujemy własny portal ogłoszeniowy!
11 maja
16:52 2023

Moi drodzy, jak powiedział kiedyś „klasyk”: Policzmy szable 🙂

Zapadła decyzja o budowaniu WŁASNEGO portalu ogłoszeniowego, którego współwłaścicielami będzie każdy handlarz i dealer czyli również Ty.

Żeby przejść od słów do czynów musimy wiedzieć o czym mamy rozmawiać z informatykami, którzy będą zajmowali się budową portalu i narzędzi niezbędnych do eksportu ogłoszeń jednym kliknięcie na różne strony z których obecnie korzystamy. Dlatego potrzebujemy informacji ilu nas naprawdę jest zainteresowanych tym przedsięwzięciem, ile mamy samochodów do wystawienia oraz z jakich narzędzi dziś korzystamy.

Kolejna sprawa to musimy mieć z Wami stały i prosty kontakt, a do tego potrzebujemy Waszych adresów e-mail i numerów telefonów. Zrobimy dedykowaną dla właścicieli zgłoszonych firm grupę na WhatsApp i Facebooku, na której będziemy wymieniać się informacjami i pomysłami.

Na tej stronie codziennie będę aktualizować licznik firm zainteresowanych naszym wspólnym projektem oraz ilość samochodów jakie razem posiadamy do sprzedania.

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie lub dzwońcie do mnie śmiało.

To do dzieła!

Wypełnijcie formularz i ruszamy!

  Podobne artykuły

  20 komentarzy

  1. Piotr
   Piotr 11 maja, 20:44

   Polecam

   Odpowiedz na ten komentarz
   • Jarek
    Jarek 13 maja, 21:19

    W każdym komisie na wejściu w bramie ( Zeby klijent się potknął o ten baner ) ofertę tego komisu znajdziesz wyłącznie na stronie ,nie szukaj już nas na OtoMoto ( nasza nazwa strony ) . Rok czasu i oto Moto niema .

    Odpowiedz na ten komentarz
  2. Leew
   Leew 12 maja, 07:57

   Myśle że czas utrzeć nosa Otomoto i Alegro bo to jest dogadane Alegro zyski robi na częściach samochodowych a otodrogo robi kasę na sprzedaży aut. Zrobili tak żeby nie czepiał się ich Urząd Ochrony Konsumenta.

   Odpowiedz na ten komentarz
  3. wiesiek
   wiesiek 12 maja, 20:12

   otomoto i allegro to sa moim zdaniem organizacje przestepcze ,ingeruja w tresc ogloszenia choc sami nie maja o tym pojecia

   Odpowiedz na ten komentarz
  4. Ozi
   Ozi 13 maja, 16:03

   Najlepsze jest to, gdy dzwoni opiekun z Otomoto, który ma mniej lat niż moja firma i próbuje mnie uczyć, jak sprzedawać 🙂 Dawno wszyscy powinni odejść od tych złodziejskich portali. Niestety, to nie takie proste. Było MotoMi ? Jest Sprzedajemy.pl ? Kto tam zagląda ?

   Odpowiedz na ten komentarz
   • Piotr
    Piotr 17 maja, 11:10

    Ja ostatnio na 5 wystawionych aut otomoto/sprzedajemy, 2 sprzedałem przez to drugie 😉 Także, ktoś tam jednak zagląda

    Odpowiedz na ten komentarz
  5. Walbed
   Walbed 13 maja, 21:59

   stop monopolowi !!!

   Odpowiedz na ten komentarz
  6. Przemas
   Przemas 15 maja, 23:00

   W jedności siła !! Razem możemy wszystko!!

   Odpowiedz na ten komentarz
  7. Piter
   Piter 16 maja, 16:34

   Trzeba zrobić konkretną reklamę w tvpis. Kto ma tam znajomości oprócz Rydzyka?

   Odpowiedz na ten komentarz
  8. LIDER
   LIDER 16 maja, 18:12

   To prawda ceny kosmiczne płace co miesiąc 2700-4000 zł jednak maja monopol bo jeśli nie dam tam ogłoszenia to nie ma szans na sprzedaż dzisiaj klient jest internetowy

   Odpowiedz na ten komentarz
  9. AllegroCargoShipping
   AllegroCargoShipping 16 maja, 23:14

   Podzielcie auta na grupy europejskie i z USA. Wtedy od razu klienci chcący tylko z eu nie tracą czasu na USA a ci ci szukają z USA Np fusiona a nie mondeo nie tracą czasu na eu.

   Odpowiedz na ten komentarz
  10. Piotr
   Piotr 17 maja, 11:08

   Cześć!

   Myślę, a mam trochę doświadczenia w marketingu, że podstawą działania takiej strony musi być generowanie ruchu organicznego. Skupienie wszystkich firm i wystawianie ofert aut z komisów – ok, to jest oczywisty krok.

   Natomiast, najważniejsze, MUSIMY, w jakiś ciekawy sposób, zachęcić osoby prywatne do wystawiania własnych ogłoszeń. Tylko wtedy zachęcimy naszych Klientów do odwiedzin takiej strony – a pamiętajmy, to oni są najważniejszą częścią portalu. Wystawiają własne auta – kojarzą portal – szukają na nim innych aut.

   Myślę że darmowe ogłoszenie, dobre filtry i brak rozbudowanej na wyrost strony to dobry start. Prostota i czas/efekt spędzony na stornie to klucz w dzisiejszych czasach. Jeśli po pierwszych 5 sekundach od wejścia na stronę (prywatna) osoba nie odnajdzie czego szuka (szybkie filtry / dodawanie ogłoszenia), myślę że ciężko będzie o szybki sukces – a już na pewno nie będzie to tania promocja 🙂

   Odpowiedz na ten komentarz
   • Tomassoja
    Tomassoja 19 maja, 08:40

    Zgodzę się w Stu procentach z Tobą .
    Przejrzysta wyszukiwarka to podstawa .
    Podstawowe dane na samym wierzchu , przodzie dopiero rozwiniecie z pozostałymi parametrami wyszukiwania .

    Odpowiedz na ten komentarz
  11. dam80
   dam80 17 maja, 15:24

   Witam, a czy ktoś już Wam wyceniał stworzenie takiego portalu? Szacunkowo jakie to mogą być koszty?

   Odpowiedz na ten komentarz
   • Amigo
    Amigo 21 maja, 21:54

    Z tego co tu widać to parcie jest na portal samochody.pl i mało co tu się pisze o własnym portalu. Własny portal to podstawa dobra domena potem serwery i dobrze zbudowany portal ale nie moloch tylko prosta aplikacja i strona jak na eBayu w DE

    Odpowiedz na ten komentarz
  12. PatrykTruck
   PatrykTruck 23 maja, 01:22

   Nie zapomnijcie proszę autach ciężarowych oraz przyczepach/naczepach.

   Odpowiedz na ten komentarz
  13. Herman
   Herman 23 maja, 17:19

   Koniec z Otomoto i Olx jedna banda.

   Odpowiedz na ten komentarz

  Napisz komentarz

  1500

  Firmy

  39045

  Samochody

  Many lives were lost that day, Including about 2,000 citizens on Omaha Beach (Aka weakling Omaha)by yourself. get-togethers will take place throughout Normandyin honor of their sacrifice and heroism. You can mark the anniversary in your own kitchen by watching Band of Brothers (hbo Go) Or reading or enjoying television The Longest Day dwayne allen jersey. Van driver in Freddie Gray case goes on trialThe trial of police officer Caesar Goodson, jr, Is set to start out Monday. Goodson is one of five Baltimore City police officers in the Freddie Graycase still awaiting trial. As the driver of the police van in which Gray is considered to have suffered a fatal spinal injury, Prosecutors say Goodson bears the most responsibility in Gray's death custom eagles jersey. He is convicted of second degree murder and could face 30 years in prison if convicted stefon diggs jersey. this past month,edward Nero,The second police man tried in the case, Was acquittedof all costs. The first trial ended in a hung jury and you will be retried. Prosecutor to select charges in the Harambe incidentHamilton County ProsecutorJoe Detershas scheduled a Monday afternoon news conference where he is expected to announce his decision on whether he will press charges against the family of the 3 year old boy who fell into the gorilla exhibit at the Cincinnati Zoo last month kamar aiken jersey.