PolskiAutohandel.pl

 Z ostatniej chwili

Dodaj oferty sprzedaży na samochody.pl i sprzedawaj samochody bez finansowego obciążenia swojego biznesu!

Dodaj oferty sprzedaży na samochody.pl i sprzedawaj samochody bez finansowego obciążenia swojego biznesu!
07 kwietnia
09:30 2022

Minęły 2 lata, odkąd pojawiliśmy się na rynku portali ogłoszeń motoryzacyjnych. Samochody.pl od tego czasu stale się rozwijają, na stronie przeprowadzamy kolejne integracje z profesjonalnymi programami do zarządzania komisami, systematycznie zwiększa się liczba użytkowników i ofert.

Otrzymujemy od Was coraz więcej sygnałów o udanych transakcjach z klientami, którzy znaleźli Wasze oferty właśnie na samochody.pl. Niektórzy z Was zrezygnowali z wystawiania ogłoszeń na innych portalach i postawili wszystko na nas – i wiecie co? Z ich słów wynika, że nie żałują!

Mamy za sobą masę pracy, udoskonalanie portalu, 8 wykonanych integracji (między innymi AKoL, AutoMarket24, AutoPanel, Webwizards, JBR i inne) – a przed nami kolejne, oraz tysiące nowych zadowolonych klientów. Ci, którzy są z nami od początku widzą, że szybko i sprawnie wdrażamy ważne sugestie. Wbrew opinii niedowiarków – wciąż jesteśmy na rynku i działamy z Wami i dla Was. Reagujemy również na bieżące sytuacje na rynku motoryzacyjnym. Ostatnie dwa lata nie były najlepsze, a mimo to jesteśmy tu – my i Wy. Dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie opcji darmowego dodawania ogłoszeń.

Na samochody.pl przedłużamy opcję darmowych pakietów ogłoszeń dla naszych użytkowników (obecnych i nowych). Każdy z Was do końca grudnia 2022 może wystawiać swoje oferty zupełnie za darmo.

Wszyscy, którzy zarejestrują się na samochody.pl otrzymają bezpłatne pakiety ogłoszeń (odnawiające się co 30 dni), które mogą wykorzystać do końca 2022 roku, a obecnym klientom przyznane już pakiety zostaną przedłużone.*

UWAGA! Ostatnio samochody.pl przeszły gruntowne przemiany programistyczne. Wszystko po to, aby działać jeszcze sprawniej. Nowa wersja jest szybsza, bardziej intuicyjna w obsłudze i lepiej dostosowana do potrzeb klientów. Wprowadzone zmiany mogą być dla niektórych niewidoczne z powodu pamięci podręcznej urządzeń, z których do tej pory korzystaliście z naszej strony. W takim przypadku konieczne będzie wyczyszczenie pamięci cache lub otwarcie strony w trybie incognito. Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie pomożemy.

Wracając do akcji darmowych ogłoszeń…

*Czy są jakieś haczyki? Tak, jeden.
Wystarczy przeczytać ten artykuł, żeby widzieć co zrobić, aby otrzymać darmowe pakiety. Tylko tyle.

Co zatem trzeba zrobić, żeby otrzymać darmowe pakiety?
Jeśli chcesz do nas dołączyć i skorzystać z akcji, wystarczy zarejestrować się i napisać na kontakt@samochody.pl wiadomość, a w niej podać wielkość pakietu, jaki jest potrzebny miesięcznie do wystawienia pełnej oferty.

Użytkownicy, którzy mają już założone konto proszeni są o wysłanie wiadomości mailowej z informacją o wielkości pakietu, jaki jest konieczny do wystawienia pełnej oferty.

Czy są jakieś limity?
Nie, nie ma żadnych limitów – możesz poprosić o przyznanie pakietu 10 ogłoszeń, lub 200. Po prostu napisz, a my je przyznamy.

Nie zwlekaj dłużej, dołącz do samochody.pl!

Podobne artykuły

0 Komentarzy

Brak komentarzy!

Brak komentarzy, czy chcesz dodać pierwszy?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Szkolenie "Rękojmia ze zmianami w 2023 roku".

Jak skutecznie wdrożyć w firmie procedury AML?

Jak Rząd zablokował Wydziały Komunikacji

Newsletter

Polecam darmową subskrypcję naszego Newsletteru

Archiwum

wyszukaj na stronie

Many lives were lost that day, Including about 2,000 citizens on Omaha Beach (Aka weakling Omaha)by yourself. get-togethers will take place throughout Normandyin honor of their sacrifice and heroism. You can mark the anniversary in your own kitchen by watching Band of Brothers (hbo Go) Or reading or enjoying television The Longest Day dwayne allen jersey. Van driver in Freddie Gray case goes on trialThe trial of police officer Caesar Goodson, jr, Is set to start out Monday. Goodson is one of five Baltimore City police officers in the Freddie Graycase still awaiting trial. As the driver of the police van in which Gray is considered to have suffered a fatal spinal injury, Prosecutors say Goodson bears the most responsibility in Gray's death custom eagles jersey. He is convicted of second degree murder and could face 30 years in prison if convicted stefon diggs jersey. this past month,edward Nero,The second police man tried in the case, Was acquittedof all costs. The first trial ended in a hung jury and you will be retried. Prosecutor to select charges in the Harambe incidentHamilton County ProsecutorJoe Detershas scheduled a Monday afternoon news conference where he is expected to announce his decision on whether he will press charges against the family of the 3 year old boy who fell into the gorilla exhibit at the Cincinnati Zoo last month kamar aiken jersey.