0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Dodaj oferty sprzedaży na samochody.pl i sprzedawaj samochody bez finansowego obciążenia swojego biznesu!

Data:

Minęły 2 lata, odkąd pojawiliśmy się na rynku portali ogłoszeń motoryzacyjnych. Samochody.pl od tego czasu stale się rozwijają, na stronie przeprowadzamy kolejne integracje z profesjonalnymi programami do zarządzania komisami, systematycznie zwiększa się liczba użytkowników i ofert.

Otrzymujemy od Was coraz więcej sygnałów o udanych transakcjach z klientami, którzy znaleźli Wasze oferty właśnie na samochody.pl. Niektórzy z Was zrezygnowali z wystawiania ogłoszeń na innych portalach i postawili wszystko na nas – i wiecie co? Z ich słów wynika, że nie żałują!

Mamy za sobą masę pracy, udoskonalanie portalu, 8 wykonanych integracji (między innymi AKoL, AutoMarket24, AutoPanel, Webwizards, JBR i inne) – a przed nami kolejne, oraz tysiące nowych zadowolonych klientów. Ci, którzy są z nami od początku widzą, że szybko i sprawnie wdrażamy ważne sugestie. Wbrew opinii niedowiarków – wciąż jesteśmy na rynku i działamy z Wami i dla Was. Reagujemy również na bieżące sytuacje na rynku motoryzacyjnym. Ostatnie dwa lata nie były najlepsze, a mimo to jesteśmy tu – my i Wy. Dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie opcji darmowego dodawania ogłoszeń.

Na samochody.pl przedłużamy opcję darmowych pakietów ogłoszeń dla naszych użytkowników (obecnych i nowych). Każdy z Was do końca grudnia 2022 może wystawiać swoje oferty zupełnie za darmo.

Wszyscy, którzy zarejestrują się na samochody.pl otrzymają bezpłatne pakiety ogłoszeń (odnawiające się co 30 dni), które mogą wykorzystać do końca 2022 roku, a obecnym klientom przyznane już pakiety zostaną przedłużone.*

UWAGA! Ostatnio samochody.pl przeszły gruntowne przemiany programistyczne. Wszystko po to, aby działać jeszcze sprawniej. Nowa wersja jest szybsza, bardziej intuicyjna w obsłudze i lepiej dostosowana do potrzeb klientów. Wprowadzone zmiany mogą być dla niektórych niewidoczne z powodu pamięci podręcznej urządzeń, z których do tej pory korzystaliście z naszej strony. W takim przypadku konieczne będzie wyczyszczenie pamięci cache lub otwarcie strony w trybie incognito. Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie pomożemy.

Wracając do akcji darmowych ogłoszeń…

*Czy są jakieś haczyki? Tak, jeden.
Wystarczy przeczytać ten artykuł, żeby widzieć co zrobić, aby otrzymać darmowe pakiety. Tylko tyle.

Co zatem trzeba zrobić, żeby otrzymać darmowe pakiety?
Jeśli chcesz do nas dołączyć i skorzystać z akcji, wystarczy zarejestrować się i napisać na kontakt@samochody.pl wiadomość, a w niej podać wielkość pakietu, jaki jest potrzebny miesięcznie do wystawienia pełnej oferty.

Użytkownicy, którzy mają już założone konto proszeni są o wysłanie wiadomości mailowej z informacją o wielkości pakietu, jaki jest konieczny do wystawienia pełnej oferty.

Czy są jakieś limity?
Nie, nie ma żadnych limitów – możesz poprosić o przyznanie pakietu 10 ogłoszeń, lub 200. Po prostu napisz, a my je przyznamy.

Nie zwlekaj dłużej, dołącz do samochody.pl!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."

Zaproszenie na spotkanie robocze FORS i PolskiAutoHandel

Szanowni Państwo, W porozumieniu z Prezesem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów...

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.