0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Samochody.pl najlepszym rozwiązaniem dla komisów

Data:

Wielu właścicieli komisów zastanawia się na jaki portal przenieść swoje oferty. Ciągłe podwyżki, horrendalne ceny za dodanie pojedynczego ogłoszenia… To jedynie utrudnia w prowadzeniu biznesu. Dlatego wychodzimy z inicjatywą i zapraszamy na samochody.pl.

Czy portal jest darmowy?
Dla Was tak. Do grudnia otrzymujecie pakiety darmowych ogłoszeń, które odświeżają się co 30 dni. Dzięki temu możecie umieszczać swoje oferty na naszym portalu zupełnie za darmo (szczegóły: https://polskiautohandel.pl/dodaj-oferty-sprzedazy-na-samochody-pl-i-sprzedawaj-samochody-bez-finansowego-obciazenia-swojego-biznesu/ ). Płatne pozostają wyróżnienia, których maksymalną ceną jest kwota 30zł za tydzień promowania oferty na głównej stronie. Późniejsze opłaty za pakiety są dostępne w naszym cenniku: https://samochody.pl/cennik-ogloszenia-motoryzacja

Czy warto przenieść oferty na samochody.pl?
Możemy pisać, że oczywiście. Mamy w końcu potwierdzenia wielu właścicieli komisów, którzy zrezygnowali z innych portali na rzecz samochody.pl i nie zawiedli się. Ale tak naprawdę to każdy z Was musi przekonać się o tym osobiście. Jednak pamiętajcie, że musimy obustronnie podjąć wysiłki, aby samochody.pl stały się najbardziej rozpoznawalnym portalem ogłoszeń motoryzacyjnych. Mówcie swoim klientom, gdzie mogą znaleźć Wasze ogłoszenia, udostępniajcie na Facebooku linki z Waszymi ofertami na samochody.pl, a szybko wjedziemy na szczyt.

Integracje
Oszczędzaj czas! Wykonaliśmy integracje z popularnymi programami do eksportu ogłoszeń. Dzięki temu przesyłanie ofert na samochody.pl jest szybkie i sprawne. Wykonywane są również eksporty rejestracyjne – oznacza to, że nie musisz samodzielnie zakładać konta na naszym portalu, wystarczy wykonać całkowity eksport na samochody.pl, a konto zostanie założone (link do ustanowienia hasła zostanie przesłany na adres e-mail wskazany w programie do eksportu ofert). Integracje dostępne na samochody.pl:

  • AKoL
  • AutoMarket24.online
  • AutoPanel
  • WebWizards
  • JBR
  • DealerCRM

Kolejne są przed nami!

Macie dodatkowe pomysły lub sugestie? Piszcie na kontakt@samochody.pl, tworzymy ten portal dla Was!

2 KOMENTARZE

  1. Do końca grudnia za darmo , a od stycznia ?
    Znamy stawki jakie będą od Stycznia jak rozreklamujemy nowy portal ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

Jak zmiany w KPO i dofinansowania wpłyną na naszą branżę.

Nie będzie podatków. Będą dofinansowania.

Dobre i Złe wiadomości w sprawie kar.

Dobra wiadomość jest jedna, złych niestety więcej...

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."