Działamy już miesiąc – co dalej?

Data:

Działamy już miesiąc – co dalej?

W połowie listopada 2015 roku ruszyła Nasza strona. Strona przeznaczona dla osób, które zawodowo zajmują się handlem samochodami. Przez miesiąc Naszej działalności na stronie PolskiAutohandel.pl mieliśmy prawie 12.000 użytkowników i blisko 50.000 odsłon. Coraz więcej osób wraca na Naszą stronę, co nas bardzo cieszy i za co Serdecznie Wam dziękujemy! Nasz fanpage na Facebooku polubiło ponad 3.400 osób, a całkowity zasięg miesięczny postów to ok 600.000!
Uważamy, że to duży sukces, zwłaszcza kiedy dostajemy od Was pytania, lub dzielicie się swoją wiedzą. Wymiana poglądów i przekazywanie zdobytych doświadczeń to najbardziej pozytywny aspekt tej strony, która ma być pomocna dla naszej branży.
W ciągu pierwszego miesiąca funkcjonowania strony pisaliśmy o portalach ogłoszeniowych, programach do eksportu ogłoszeń, Cepiku i Zefirze, oraz przede wszystkim o bałaganie i wielkiej niewiedzy w sprawie Recyklingu w 2016 roku. Ten temat rozgrzewa Nas wszystkich, ponieważ nie wiemy tak naprawdę jak przepisy będą funkcjonowały po Nowym Roku. Sytuację oczywiście wykorzystać próbują różnego rodzaju „Firmy Recyklingowe”, proponując często niekorzystne lub wręcz szkodliwe dla Komisów umowy. Udało się nam dotrzeć i zareklamować firmę, która sieć recyklingu zapewni nam wszystkim za darmo, co uważam za pierwszy duży sukces. Teraz, wszyscy Ci, którzy nie widzieli sensu odwiedzania tej witryny zobaczyli, że www.PolskiAutohandel.pl to strona, która jest potrzebna.

Pozostaje pytanie: Co dalej? Czym powinniśmy zająć się teraz? Piszcie o sprawach, które Was interesują, o tych w których możemy pomóc dbając o interesy sprzedawców samochodów używanych, oraz o ofertach które możemy przeanalizować. Napiszcie do czego może przydać się Wam, sprzedawcom samochodów używanych strona www.PolskiAutohandel.pl

Swoje pomysły, pytania i propozycje prześlijcie na: info@PolskiAutohandel.pl lub w formie komentarza pod tym postem.

 

 

3 KOMENTARZE

  1. Uwazam ze powinniście się zająć tymi naciągaczami od organizowania sieci recyklingu. Dziś taki jeden był u mnie z oferta. Chciał 1500 zł netto a nawet nie wiedział czego tak naprawdę dotyczy ustawa! Pokazywał mi ustawę z przed nowelizacji a w ich umowie jest art 11a, którego tam nie było. Lipa pochnie na kilomet!

  2. Handlarzy w Polsce jest pewno z 10 tysięcy. Wszyscy kupujemy opony, akumulatory, płyny, podkładki pod rejestracje i inne. Zróbmy wspólną GRUPĘ ZAKUPOWĄ i kupujmy taniej

  3. Zgadzam się z Kacprem. Zbierzmy się razem i róbmy wspólne zakupy. Dzięki dużym zakupom możemy tak jak biedronka, tesco, czy żabka uzyskać niższe ceny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

Nowe Oświadczenie Senatorskie i Interpelacje Poselskie w sprawie kar za nierejestrowanie pojazdów sprowadzonych.

/*! elementor - v3.19.0 - 05-02-2024 */ .elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading...

Interpelacje Poselskie w sprawie obowiązkowej rejestracji.

Problem, o którym rozmawiamy w ostatnich dniach został już zgłoszony do Posłów i zaowocował dwoma Interpelacjami poselskimi:

Obejrzyj to koniecznie – to nagranie może pomóc Ci uniknąć kary.

Obejrzyjcie nagranie i posłuchajcie stanowiska Ministerstwa Infrastruktury. To nagranie może się okazać bardzo pomocne podczas odwoływania się od ewentualnych kar!

Wasze problemy i pomysły na zmianę przepisów dotyczących rejestracji.

Wskazane przez Was problemy wynikające z przepisów dotyczących rejestracji, oraz Wasze pomysły na rozwiązanie tych problemów.