0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Wszystko, czego potrzebuje Twój komis!

Data:

Promocja Twojego komisu z MotoStandard.pl

Reklama jest dźwignią handlu i o tym wiemy wszyscy, ale czy wiesz, jaka reklama jest najbardziej skuteczna? Okazuje się, że sukcesu wcale nie zapewniają jedynie drogie spoty telewizyjne, choć oczywiście są pomocne. Najważniejszym elementem dobrej reklamy jest wizerunek marki, czyli mówiąc wprost – rozpoznawalność. My możemy Ci to zapewnić i to już dzisiaj. Zbudujemy silny wizerunek Twojego komisu od samych podstaw. Stworzymy nowoczesne, charakterystyczne logo oraz zadbamy o kompletny branding.

http://motostandard.pl/Nasza propozycja obejmuje m.in. wykonanie profesjonalnej strony internetowej, na której będziesz mógł zamieścić ofertę swojego komisu. Twoja własna strona www będzie zintegrowana z najpopularniejszymi programami do eksportu ogłoszeń, co pozwoli na wygodne zarządzanie ofertą z jednego miejsca na wielu portalach.  Dzięki temu zyskasz niezależność i dostęp do efektywnej promocji w sieci. Twoja strona będzie widoczna w pierwszych wynikach wyszukiwania, dzięki czemu potencjalni klienci z łatwością znajdą Twój komis. W serwisie znajdą się wszystkie istotne informacje, a wszystko to w stworzonym przez nas stylu, który wyróżni Twój komis na tle innych.

branding_firmy_motostandard

Oferujemy również profesjonalny branding Twojego komisu, dzięki któremu jego wizerunek społeczny będzie bardzo pozytywny. Zadbamy o każdy szczegół, który zapewni Twojej marce rozpoznawalność Logo, wizytówki, odpowiedni papier firmowy, flagi na placu, nakładki na tablice rejestracyjne, oznaczenia słupków, czy chociażby drobne gadżety dla klientów z logo Twojego komisu – to wszystko i jeszcze więcej możemy zrobić dla Ciebie już teraz. Dodatkowo wypromujemy Twój komis w mediach, internecie, czy na billboardach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na MotoStandard.pl
nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji

1 KOMENTARZ

  1. Zamawiałem kilka folderów reklamowych w tej firmie. Nowatorskie i profesjonalne podejście -szczerze polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."

Zaproszenie na spotkanie robocze FORS i PolskiAutoHandel

Szanowni Państwo, W porozumieniu z Prezesem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów...

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.