0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Sieć Recyklingu – KOMUNIKAT firmy AMBIT.

Data:

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się terminem rozliczenia wynikającego z zawartej umowy z firma AMBIT o zapewnieniu sieci uprzejmie informujemy, że :

  1. Firmy które nie będą wprowadzały pojazdów do końca tego roku mogą już pobrać fakturę i rozliczyć się w tym roku. W tym celu należy zalogować się na stronę http://siec.ambit.pl/klient/ podać liczbę wprowadzonych pojazdów w roku 2017 i pobrać fakturę.

  2. Ostateczny termin rozliczenia za 2017r przypada na 10 stycznia 2018 !!!

  3. Z uwagi na przepisy podatkowe, firmy które nie rozliczą się do 10 stycznia 2018 otrzymają fakturę zgodnie z umową . Przyjęta zostanie do rozliczenia maksymalna liczba pojazdów – 1.000. Co po przeliczeniu będzie stanowiło kwotę 1.000 zł netto + 50 zł netto opłaty rocznej.

Bardzo prosimy o dochowanie terminu !!! Po złożeniu deklaracji podatkowych przez firmę Ambit (15 stycznia 2018 r), nie będzie możliwe odstąpienie od naliczenia maksymalnej kwoty.

  1. Firmy które nie podpisały stosownego aneksu końcu 2016 r nie będą obciążane żadna kwota – bowiem uważamy, że umowa została rozwiązana, wyjątek stanowić będzie złożone oświadczenie o nie otrzymaniu pisma z aneksem oraz wypowiedzeniem umowy w wyniku nie podpisania aneksu. Z związku z tym, że liczba nie podpisanych aneksów jest bardzo duża zwracamy się z prośbą o sprawdzeni czy Państwa firma ma podpisany aneks ( nie dotyczy firm które podpisały umowę w 2017r). Brak aktualnej umowy może w przypadku kontroli narazić Państwa niepotrzebne duże ustawowe opłaty – minimum 12.000 zł.

  2. Firmy które mają zapewnioną sieć na podstawie umowy z firmą Ambit, do czasu odpowiedzi Ministerstwa Środowiska na pismo w sprawie sprawozdań o należnej opłacie za brak sieci zbierania pojazdów za 2017r lub informacji na stronie GIOŚ, firmy ( wprowadzający pojazdy) sprawozdań nie składają. W przypadku braku odpowiedzi MŚ na 14 dni przed upływem terminu złożenia sprawozdania przedłożymy Państwu nasze stanowisko w tej sprawie.

  3. W związku z dużą ilością telefonów w okresie rozliczeniowy, w przypadku pytań bardzo prosimy o kontakt drogą mailową siec@ambit.pl

Wszystkim którzy z różnych przyczyn nie podpisali stosownego aneksu w 2016 r (ok. 1.600 firm) gwarantujemy zapewnienie ciągłości umowy po skontaktowaniu się z naszą firmą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."

Zaproszenie na spotkanie robocze FORS i PolskiAutoHandel

Szanowni Państwo, W porozumieniu z Prezesem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów...

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.