PolskiAutohandel.pl

 Z ostatniej chwili

Sieć Recyklingu – KOMUNIKAT firmy AMBIT.

Sieć Recyklingu – KOMUNIKAT firmy AMBIT.
21 grudnia
15:00 2017

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się terminem rozliczenia wynikającego z zawartej umowy z firma AMBIT o zapewnieniu sieci uprzejmie informujemy, że :

  1. Firmy które nie będą wprowadzały pojazdów do końca tego roku mogą już pobrać fakturę i rozliczyć się w tym roku. W tym celu należy zalogować się na stronę http://siec.ambit.pl/klient/ podać liczbę wprowadzonych pojazdów w roku 2017 i pobrać fakturę.

  2. Ostateczny termin rozliczenia za 2017r przypada na 10 stycznia 2018 !!!

  3. Z uwagi na przepisy podatkowe, firmy które nie rozliczą się do 10 stycznia 2018 otrzymają fakturę zgodnie z umową . Przyjęta zostanie do rozliczenia maksymalna liczba pojazdów – 1.000. Co po przeliczeniu będzie stanowiło kwotę 1.000 zł netto + 50 zł netto opłaty rocznej.

Bardzo prosimy o dochowanie terminu !!! Po złożeniu deklaracji podatkowych przez firmę Ambit (15 stycznia 2018 r), nie będzie możliwe odstąpienie od naliczenia maksymalnej kwoty.

  1. Firmy które nie podpisały stosownego aneksu końcu 2016 r nie będą obciążane żadna kwota – bowiem uważamy, że umowa została rozwiązana, wyjątek stanowić będzie złożone oświadczenie o nie otrzymaniu pisma z aneksem oraz wypowiedzeniem umowy w wyniku nie podpisania aneksu. Z związku z tym, że liczba nie podpisanych aneksów jest bardzo duża zwracamy się z prośbą o sprawdzeni czy Państwa firma ma podpisany aneks ( nie dotyczy firm które podpisały umowę w 2017r). Brak aktualnej umowy może w przypadku kontroli narazić Państwa niepotrzebne duże ustawowe opłaty – minimum 12.000 zł.

  2. Firmy które mają zapewnioną sieć na podstawie umowy z firmą Ambit, do czasu odpowiedzi Ministerstwa Środowiska na pismo w sprawie sprawozdań o należnej opłacie za brak sieci zbierania pojazdów za 2017r lub informacji na stronie GIOŚ, firmy ( wprowadzający pojazdy) sprawozdań nie składają. W przypadku braku odpowiedzi MŚ na 14 dni przed upływem terminu złożenia sprawozdania przedłożymy Państwu nasze stanowisko w tej sprawie.

  3. W związku z dużą ilością telefonów w okresie rozliczeniowy, w przypadku pytań bardzo prosimy o kontakt drogą mailową siec@ambit.pl

Wszystkim którzy z różnych przyczyn nie podpisali stosownego aneksu w 2016 r (ok. 1.600 firm) gwarantujemy zapewnienie ciągłości umowy po skontaktowaniu się z naszą firmą.

Podobne artykuły

0 Komentarzy

Brak komentarzy!

Brak komentarzy, czy chcesz dodać pierwszy?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Szkolenie "Rękojmia ze zmianami w 2023 roku".

Jak skutecznie wdrożyć w firmie procedury AML?

Jak Rząd zablokował Wydziały Komunikacji

Newsletter

Polecam darmową subskrypcję naszego Newsletteru

Archiwum

wyszukaj na stronie

Many lives were lost that day, Including about 2,000 citizens on Omaha Beach (Aka weakling Omaha)by yourself. get-togethers will take place throughout Normandyin honor of their sacrifice and heroism. You can mark the anniversary in your own kitchen by watching Band of Brothers (hbo Go) Or reading or enjoying television The Longest Day dwayne allen jersey. Van driver in Freddie Gray case goes on trialThe trial of police officer Caesar Goodson, jr, Is set to start out Monday. Goodson is one of five Baltimore City police officers in the Freddie Graycase still awaiting trial. As the driver of the police van in which Gray is considered to have suffered a fatal spinal injury, Prosecutors say Goodson bears the most responsibility in Gray's death custom eagles jersey. He is convicted of second degree murder and could face 30 years in prison if convicted stefon diggs jersey. this past month,edward Nero,The second police man tried in the case, Was acquittedof all costs. The first trial ended in a hung jury and you will be retried. Prosecutor to select charges in the Harambe incidentHamilton County ProsecutorJoe Detershas scheduled a Monday afternoon news conference where he is expected to announce his decision on whether he will press charges against the family of the 3 year old boy who fell into the gorilla exhibit at the Cincinnati Zoo last month kamar aiken jersey.