Ankieta – sytuacja w Wydziałach Komunikacji w kwietniu 2021

Data:

Od ostatniej ankiety minęło ponad 3 miesiące, ale nadal mamy ogromny problem z obowiązkiem rejestracji pojazdów sprowadzonych z UE w ciągu 30 dni. Składa się na niego wiele spraw, które omawialiśmy już wiele razy.

W nawiązaniu do Live z dnia dzisiejszego niżej zamieszczam ankietę, która pomoże nam przestawić skalę problemu. Musimy pokazać jak realnie sytuacja wygląda w całym kraju, żeby skłonić Rządzących do rozwiązania problemu.

Wypełnijcie ją proszę rzetelnie. Wyniki zbierać będę do środy 21 kwietnia 2021 roku, żeby w piątek przestawić wyniki badania.
  Województwo
  Są w niej dane dotyczące miejsca w kraju którego dotyczą, sytuacji w Wydziale Komunikacji oraz dane wypełniającego. Moim zdaniem po zestawieniu informacji z całego kraju będziemy wiedzieli czy problem dotyczy całego kraju czy tylko niektórych jego części. Podając dane wypełniającego ankietę, pokazujemy że problem jest realny i dotyczy działających firm.

  Już w styczniu proponowaliśmy rozwiązanie problemu:

  Niestety do dnia dzisiejszego bez skutku…

  Wyniki ankiety usystematyzuję, operację i przedstawię oraz przekażę mediom, które zajmowały się już naszym poprzednim badaniem sytuacji w Wydziałach Komunikacji.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Udostępnij post:

  Newsletter

  Popularne

  Warto także przeczytać
  Podobne

  SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

  Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.

  Odwołanie od kar za sprzedaż pojazdu sprowadzonego przed rejestracją.

  Jeżeli dostałeś zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie nałożenia na Ciebie za sprzedaż samochodu sprowadzonego przed jego zarejestrowaniem, możesz skorzystać z Pomocy radcy prawnego Pawła Tuzinka.

  44fox Oferta

  Na tej stronie możesz zamówić Pakiet usług firmy 44fox. Dzięki...

  Spotkanie w sprawie rejestracji pojazdów uszkodzonych.

  Zgłoszenie na spotkanie w sprawie obowiązku rejestracji pojazdów uszkodzonych.