Pierwsza aplikacja Samochody.pl

Data:

Od niedawna możecie na swoje urządzenia mobilne pobrać pierwszą aplikację Samochody.pl. Za pośrednictwem Stowarzyszenia Komisów zapraszamy Was do korzystania z aplikacji i jednocześnie chcemy przybliżyć Wam zasady jej działania – najważniejsze cechy, oraz sposób instalacji.

Aplikacja Samochody.pl została stworzona w technologii PWA (Progressive web app), więc nie jest to standardowa aplikacja, którą można pobrać ze sklepu Google – pobiera się ją znacznie szybciej, bezpośrednio z przeglądarki. Progresywna aplikacja internetowa uruchamia się jak zwykła strona, umożliwia ona jednak szybsze i płynniejsze korzystanie ze strony na urządzeniach mobilnych typu tablet czy telefon, bez względu na jakość połączenia z internetem. Co najważniejsze – można z niej korzystać również offline, aplikacja przy pierwszym otwarciu zaczytuje dane, które później mogą być odtwarzane bez połączenia z siecią. Z najważniejszych cech „technicznych” trzeba wspomnieć, że aplikacja działa na wszystkich systemach operacyjnych urządzeń mobilnych – iOS, Android oraz Windows. Aplikacji Samochody.pl nie trzeba również aktualizować samodzielnie, najnowsze wersje są pobierane automatycznie. Aplikacja Samochody.pl, tak jak wszystkie oparte na technologii PWA, jest zabezpieczona protokołem TLS, który szyfruje dane, co daje pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z niej.

Żeby móc korzystać z aplikacji Samochody.pl należy ją zainstalować – proces wygląda nieco inaczej, niż w przypadku standardowych aplikacji i zależy on od systemu operacyjnego jaki jest zainstalowany na urządzeniu mobilnym. Sam proces instalacji jest błyskawiczny.

System Android należy uruchomić stronę www.samochody.pl przez przeglądarkę Chrome, następnie kliknąć w trzy kropki na górze karty po prawej stronie, wybrać opcję „Zainstaluj aplikację” i potwierdzić instalację.

 

System iOS należy uruchomić stronę www.samochody.pl przez przeglądarkę Safari, następnie kliknąć w przycisk udostępniania łączy i z listy dostępnych opcji wybrać „Do ekranu początek.” ze znakiem plus.

Zapraszamy do korzystania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

Nowe Oświadczenie Senatorskie i Interpelacje Poselskie w sprawie kar za nierejestrowanie pojazdów sprowadzonych.

/*! elementor - v3.19.0 - 05-02-2024 */ .elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading...

Interpelacje Poselskie w sprawie obowiązkowej rejestracji.

Problem, o którym rozmawiamy w ostatnich dniach został już zgłoszony do Posłów i zaowocował dwoma Interpelacjami poselskimi:

Obejrzyj to koniecznie – to nagranie może pomóc Ci uniknąć kary.

Obejrzyjcie nagranie i posłuchajcie stanowiska Ministerstwa Infrastruktury. To nagranie może się okazać bardzo pomocne podczas odwoływania się od ewentualnych kar!

Wasze problemy i pomysły na zmianę przepisów dotyczących rejestracji.

Wskazane przez Was problemy wynikające z przepisów dotyczących rejestracji, oraz Wasze pomysły na rozwiązanie tych problemów.