Pierwsza aplikacja Samochody.pl

Data:

Od niedawna możecie na swoje urządzenia mobilne pobrać pierwszą aplikację Samochody.pl. Za pośrednictwem Stowarzyszenia Komisów zapraszamy Was do korzystania z aplikacji i jednocześnie chcemy przybliżyć Wam zasady jej działania – najważniejsze cechy, oraz sposób instalacji.

Aplikacja Samochody.pl została stworzona w technologii PWA (Progressive web app), więc nie jest to standardowa aplikacja, którą można pobrać ze sklepu Google – pobiera się ją znacznie szybciej, bezpośrednio z przeglądarki. Progresywna aplikacja internetowa uruchamia się jak zwykła strona, umożliwia ona jednak szybsze i płynniejsze korzystanie ze strony na urządzeniach mobilnych typu tablet czy telefon, bez względu na jakość połączenia z internetem. Co najważniejsze – można z niej korzystać również offline, aplikacja przy pierwszym otwarciu zaczytuje dane, które później mogą być odtwarzane bez połączenia z siecią. Z najważniejszych cech „technicznych” trzeba wspomnieć, że aplikacja działa na wszystkich systemach operacyjnych urządzeń mobilnych – iOS, Android oraz Windows. Aplikacji Samochody.pl nie trzeba również aktualizować samodzielnie, najnowsze wersje są pobierane automatycznie. Aplikacja Samochody.pl, tak jak wszystkie oparte na technologii PWA, jest zabezpieczona protokołem TLS, który szyfruje dane, co daje pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z niej.

Żeby móc korzystać z aplikacji Samochody.pl należy ją zainstalować – proces wygląda nieco inaczej, niż w przypadku standardowych aplikacji i zależy on od systemu operacyjnego jaki jest zainstalowany na urządzeniu mobilnym. Sam proces instalacji jest błyskawiczny.

System Android należy uruchomić stronę www.samochody.pl przez przeglądarkę Chrome, następnie kliknąć w trzy kropki na górze karty po prawej stronie, wybrać opcję „Zainstaluj aplikację” i potwierdzić instalację.

 

System iOS należy uruchomić stronę www.samochody.pl przez przeglądarkę Safari, następnie kliknąć w przycisk udostępniania łączy i z listy dostępnych opcji wybrać „Do ekranu początek.” ze znakiem plus.

Zapraszamy do korzystania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.

Odwołanie od kar za sprzedaż pojazdu sprowadzonego przed rejestracją.

Jeżeli dostałeś zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie nałożenia na Ciebie za sprzedaż samochodu sprowadzonego przed jego zarejestrowaniem, możesz skorzystać z Pomocy radcy prawnego Pawła Tuzinka.

44fox Oferta

Na tej stronie możesz zamówić Pakiet usług firmy 44fox. Dzięki...

Spotkanie w sprawie rejestracji pojazdów uszkodzonych.

Zgłoszenie na spotkanie w sprawie obowiązku rejestracji pojazdów uszkodzonych.