0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Części na portalu Samochody.pl

Data:

Portal Samochody.pl rozrasta się każdego dnia, w dostępnych kategoriach pojawiają się kolejne, nowe ogłoszenia motoryzacyjne. Rozbudowujemy się i tym samym stwarzamy warunki korzystne dla każdego – zarówno poszukujących jak i dodających oferty sprzedaży. Z promocji na Dobry Start skorzystało wielu użytkowników, dodając ogłoszenia samochodów osobowych, motocykli i aut dostawczych. Widząc duże zainteresowanie i chcąc nadal wspierać rynek motoryzacyjny rozpoczynamy kolejną akcję.

Od teraz przyznajemy kolejne pakiety, tym razem ukierunkowane na sprzedaż części motoryzacyjnych. W Polsce rynek części do pojazdów i maszyn jest ogromny – począwszy od części oryginalnych poprzez tańsze zamienniki, od drobnych elementów po zderzaki i ramy, a to daje nam miliardy sztuk w obrocie. Mając na uwadze ten fakt wychodzimy z inicjatywą dla osób i firm zajmujących się sprzedażą części motoryzacyjnych. Wprowadzamy nową promocję „Załaduj części na Samochody”. Poznajcie szczegóły:

Do końca roku 2021 dodawaj oferty w kategorii Części na portalu Samochody.pl za całkowicie za darmo! Każdy sprzedający części motoryzacyjne ma szansę wystawić nielimitowaną ilość asortymentu na naszej stronie bezpłatnie.
Co należy zrobić, żeby otrzymać pakiety?
1. Zarejestruj się (jeśli jesteś nowym użytkownikiem), lub zaloguj do swojego konta.
2. Przejdź na stronę kontaktu 
https://samochody.pl/kontakt, lub kliknij w stopce strony opcję formularz kontaktowy
3. Podaj w treści wiadomości liczbę ogłoszeń, jaką chcesz otrzymywać co miesiąc w ramach promocji na darmowe dodawanie części motoryzacyjnych.
Gdy tylko pierwszy bezpłatny pakiet zostanie przyznany do Twojego konta otrzymasz o tym informację na swój adres e-mail. Od tego momentu możesz dodawać ogłoszenia w kategorii „Części” bez żadnych kosztów. 

Nie poprzestajemy na jednej promocji. Od przyszłego roku (1.01.2022) na ogłoszenia w kategorii Części będzie obowiązywał specjalny pakiet obejmujący dodanie 5 000 ogłoszeń w cenie 200zł.

Rozpoczynamy naszą akcję, ponieważ zdajemy sobie sprawę z ogromu pracy przy wprowadzaniu dużej ilości ogłoszeń z częściami. Chcemy zapewnić sprzedającym oszczędność czasu i finansów w przypadku wystawiania całego asortymentu. Tym samym wspólnie zadbamy, aby klienci mieli dostęp do jak największej ilości produktów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."

Zaproszenie na spotkanie robocze FORS i PolskiAutoHandel

Szanowni Państwo, W porozumieniu z Prezesem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów...

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.