0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Już wiemy – „TABLIC PROFESJONALNYCH” nie będzie!

Data:

Na dzisiejszym posiedzeniu Sejmowej Komisji Infrastruktury, przegłosowane zostały poprawki do projektu ustawy wykluczające możliwość poruszania się z wykorzystaniem Tablic Profesjonalnych samochodami wcześnie zarejestrowanymi w Polsce lub za granicą.

Oznacza to, że „Tablice Profesjonalne” używać będzie można tylko do nowych i nie zarejestrowanych wcześniej samochodów.

Żadne auto używane nie będzie mogło się na nich poruszać…

Czyli nasi klienci, nadal będą musieli kupować „kota w worku” lub wykonywać miliony jazd testowych na tablicach „wyciągniętych z krzaków”…

Link do transmisji obrad komisji znajdziecie – TUTAJ

2 KOMENTARZE

  1. Jednak to jest chory kraj , a rządzą nim po prostu ……….. Pomijając już naszą wygodę , czy oni nie umieją liczyć ile więcej byłoby wpływów do budżetu gdyby to dobrze zorganizowali. Mój znajomy handlował u nas w kraju , wyprowadził się parę miesięcy temu do Niemiec , zarejestrował tam działalności , otworzył plac , załatwił momentalnie komisówki i nikt za mocno go nie pytał , mimo że jest Polakiem o nic. Ważne , że pojawił się nowy podmiot gospodarczy i chce się rozwijać na rynku , czyli trzeba mu pomóc , a u nas jak zwykle pod górę.

  2. Z jednej strony patrząc na ten projekt ustawy o tych tablicach to dobrze że ich nie ma w takiej formie w jakiej te oszołomy to chciały zrobić. Po co takie tablice, do których trzeba wykupować ubezpieczenie i jeszcze każdorazowo za nie płacić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

Jak zmiany w KPO i dofinansowania wpłyną na naszą branżę.

Nie będzie podatków. Będą dofinansowania.

Dobre i Złe wiadomości w sprawie kar.

Dobra wiadomość jest jedna, złych niestety więcej...

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."