0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kolejny, ważny etap rozbudowy i rozwoju Samochody.pl

Data:

Kolejny, ważny etap rozbudowy i rozwoju Samochody.pl został ukończony – wszyscy użytkownicy portalu mogą skorzystać z nowej funkcjonalności Kupię (https://samochody.pl/kupie-samochod-auto). Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i mając na uwadze potrzeby rynkowe stworzyliśmy nowy typ ogłoszeń na naszym portalu motoryzacyjnym. Oddana do użytku funkcjonalność dotyczy możliwości złożenia oferty kupna w takich kategoriach jak samochody osobowe, dostawcze, motocykle, części, maszyny budowlane, przyczepy oraz maszyny rolnicze. Każdy, kto ma założone konto na Samochody.pl, może bez żadnych opłat dodać ofertę kupna wybranego pojazdu. Ogłoszenia w tej kategorii publikowane są na specjalnym listingu ogłoszeń, a dodatkowo każde z nich jest odpowiednio oznaczone, tak jak na załączonej grafice.

W ogłoszeniu użytkownik może wskazać konkretną markę i model, lub maksymalnie 3 marki samochodów czy też innych pojazdów, które go interesują. Oprócz tego formularz zawiera zakresy cen, roczników produkcji, mocy, przebiegu i pojemności skokowej. Ogłoszeniodawca może zaznaczyć opcje wyposażenia, dodać poglądowe zdjęcia oraz wskazać lokalizację w której poszukuje pojazdu. W chwili pojawienia się nowej oferty, każdy inny użytkownik naszego serwisu posiadający aktywne konto na samochody.pl otrzymuje wiadomość systemową w portalu z informacją o nowej ofercie kupna oraz maila z linkiem do ogłoszenia. Dlaczego kierujemy się również do Was z tą informacją? Ponieważ uważamy, że taka funkcjonalność może zostać wykorzystana również przez osoby zajmujące się sprzedażą pojazdów – oferty kupna mogą być wykorzystywane nie tylko jako narzędzie do poszukiwania i kupna samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, części, maszyn budowlanych oraz rolniczych i przyczep do użytku własnego, ale również z przeznaczeniem na dalszy handel. Oprócz tego otrzymujecie powiadomienia o poszukiwanych autach – być może to właśnie w ten sposób znajdziecie kupca na auta z placu. Może to być zatem bardzo przydatne narzędzie do pozyskiwania samochodów z rynku oraz sprzedaży, w związku z tym zapraszamy do korzystania z opcji Kupię i obserwowania nowych ofert!

 

Cały proces został niedawno uruchomiony, więc jeśli macie spostrzeżenia odnośnie nowej funkcjonalności zachęcamy Was do kontaktu z nami poprzez adres e-mail kontakt@samochody.pl. Zarówno w przypadku kolejnych pomysłów na rozwój i rozbudowę portalu jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."

Zaproszenie na spotkanie robocze FORS i PolskiAutoHandel

Szanowni Państwo, W porozumieniu z Prezesem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów...

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.