Uwaga na zmianę oferty na Otomoto

Data:

Zapewne wiecie, że OtoMoto 2 kwietnia zaproponowało nam nowe funkcjonalności, co wiąże się z nowym wyższym cennikiem. Dla niektórych firm zmiana pakietu na nowy oznacza wzrost kosztów nawet o 40%.

Ważną informacją której nie znajdziecie w oficjalnej informacji jest to, że na dzień dzisiejszy nie musicie zmieniać pakietu na nowy!

Kolejna może jeszcze ważniejsza informacja – jeżeli zmienicie pakiet na nowy to nie wrócicie już do starego!

Oficjalnie OtoMoto nie podaje daty końcowej obowiązywania starych pakietów. Z tego co udało mi się ustalić, zostaniemy o tym poinformowani mailowo. Być może będą się z nami również kontaktować w tej sprawie przedstawiciele regionalni.

W związku z powyższym, zastanówcie się dobrze przed zmianą pakietu na nowy, bo odwrotu nie będzie…

Zmianę cen możecie prześledzić w tabeli:

pakiety otomoto
pakiety otomoto – ceny netto

2 KOMENTARZE

  1. wszystkie te ich pakiety, podbijania, wyróżnienia gówno daje nam a im tylko nabija kasę, prosiłem już kilka razy naszego opiekuna aby coś zrobili żeby nie obcinało zdjęć i co ? nic, jeszcze od jakiegoś czasu otomoto strasznie zmula podczas pracy, inne strony już nie, myślę że to też celowe działanie aby przypadkiem nacisnąć coś co włączy kolejne ogłoszenie którego nie chciałeś i kasa leci.

  2. Nikt nas nie zmusza 🙂 Nie chcecie, nie płaćcie. Jest drogo,to fakt ale wolny rynek. Ceny mogą sobie ustalać jakie chcą. Chyba coś w tym jest, skoro mimo tak wysokich cen lgniemy do otomoto jak muchy do przysłowiowego lepu 🙂 Administrator otomoto też nam nie zabroni wystawić Golfa 4 za powiedzmy 100.000 złotych 🙂 Tylko nikt go nie kupi. Niestety to jedyny portal ogłoszeniowy, który jeszcze bywa skuteczny. Z innych portali nie ma żadnego odzewu. MotoMi miało być takim konkurentem i co ? D…pa 🙂 Jedynym sposobem byłby solidarny bunt i odejście wszystkich stamtąd. Niestety to abstrakcja. Będziemy płacić za ogłoszenie 100 i 200, jak będzie trzeba, a będzie skuteczne, prawda ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.

Odwołanie od kar za sprzedaż pojazdu sprowadzonego przed rejestracją.

Jeżeli dostałeś zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie nałożenia na Ciebie za sprzedaż samochodu sprowadzonego przed jego zarejestrowaniem, możesz skorzystać z Pomocy radcy prawnego Pawła Tuzinka.

44fox Oferta

Na tej stronie możesz zamówić Pakiet usług firmy 44fox. Dzięki...

Spotkanie w sprawie rejestracji pojazdów uszkodzonych.

Zgłoszenie na spotkanie w sprawie obowiązku rejestracji pojazdów uszkodzonych.