0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

UWAGA! PILNY komunikat firmy AMBIT!

Data:

KOMUNIKAT

Wszystkim wprowadzającym pojazdy, którzy podpisali umowę o zapewnieniu sieci, dziękuję bardzo za sprawne przeprowadzenie rozliczenia za 2017 r. Tylko niespełna 5 % Kontrahentów nie podała liczby wprowadzonych pojazdów i niestety otrzyma fakturę na maksymalną ilość 1000 pojazdów.

Ze wszystkimi z Państwa staraliśmy się skontaktować drogą mailową lub telefoniczną, przypominając o terminie rozliczenia. Niestety, nie we wszystkich umowach podano prawidłowe dane kontaktowe, a część Kontrahentów nie odpowiadała na nasze próby kontaktu (nie odbierała telefonu lub nie odpowiadała na maile). Dlatego też w dniu dzisiejszym (15 stycznia 2018 r.) do godziny 24:00 na stronie www.siec.ambit.pl/klient zapominalskim będzie otwarty system do rozliczenia się, po tej godzinie wszystkim firmom, które nie podały ilości wprowadzonych pojazdów, system automatycznie wygeneruje faktury, przyjmując do rozliczenia zgodnie z umową 1000 pojazdów. W przypadku udokumentowanego potwierdzenia przekazania informacji o ilości wprowadzonych pojazdów firma Ambit dokona korekty faktury.

Jednocześnie informujemy, że do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy z Ministerstwa Środowiska odpowiedzi na zapytanie w sprawie sprawozdań składanych przez wprowadzających pojazdy na podstawie ustawy o odpadach. Po otrzymaniu odpowiedzi system wygeneruje sprawozdanie, które można będzie pobrać ze strony www.siec.ambit.pl/klient, wydrukować i wysłać w odpowiednie miejsce.

Adam Małyszko

Dyrektor PUHP AMBIT Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."

Zaproszenie na spotkanie robocze FORS i PolskiAutoHandel

Szanowni Państwo, W porozumieniu z Prezesem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów...

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.