0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Witamy na naszej stronie!

Data:

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie www.PolskiAutohandel.pl

Po co ta strona?

www.PolskiAutohandel.pl to pierwsza strona w polskim internecie, która skierowana jest przede wszystkim do osób zajmujących się zawodowo handlem samochodami. Stron karmiących potencjalnych kupujących radami typu: „jak kupić nowy w cenie używanego” jest mnóstwo. Do tej pory brakowało jednak miejsca w którym można by dzielić się wiedzą na temat handlu samochodami, zwłaszcza używanymi w Polsce. Miejsca, które sprzyjało by wymianie doświadczeń, prezentowało i analizowało potrzebne oferty, oraz ich przydatność w codziennym życiu sprzedawcy samochodów.

Co znajdziecie na tej stronie?

  1. Będziemy na bieżąco monitorować i prezentować oferty firm, które oferują rozwiązania przydatne sprzedawcom samochodów zwłaszcza używanych.
  2. Pisać będziemy o problemach branży, wspierać będziemy inicjatywy zmierzające do rozwoju i poprawy postrzegania Komisów Samochodowych w Polsce a także testować rozwiązania, które mają na celu usprawniać działanie firmy jaką jest Komis. Tak moi drodzy. Firmy, która płaci podatki, zatrudnia pracowników a która cieszy się bodajże najgorszą opinią wśród potencjalnych Klientów.
  3. Monitorować będziemy również stan prawny otaczającej Nas rzeczywistości. To tutaj znajdziecie informacje o rękojmi, recyklingu, podatkach, tłumaczeniach i wszystkich innych rozwiązaniach prawnych dotyczących handlu samochodami.
  4. Pokazywać będziemy również potencjalnym Klientom dlaczego warto kupić samochód od firmy, która specjalizuje się w sprzedaży aut używanych.

Pierwsze kroki, które pomogą Nam wszystkim lepiej funkcjonować już zostały podjęte. W czerwcu 2015 roku w Łodzi powołane do życia zostało StowarzyszenieKomisow.pl. Odpowiedzieliśmy już na uwagi, które wniósł Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy i czekamy na zarejestrowanie w Sądzie Rejonowym w Warszawie.

www.PolskiAutohandel.pl już dzisiaj zaczyna swoją działalność!

Czytaj Nas na bieżąco, polub na Facebooku, komentuj, przyłącz się do merytorycznej dyskusji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Możecie komentować, pisać artykuły, składać zapytania, proponować nowe rozwiązania, itd.

Pozdrawiam

Zespół PolskiAutohandel.pl

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."

Zaproszenie na spotkanie robocze FORS i PolskiAutoHandel

Szanowni Państwo, W porozumieniu z Prezesem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów...

SKO umarza kary za sprzedaż pojazdów sprowadzonych przed zarejestrowaniem.

Mamy Sukces z SKO! Zapoznajcie się z orzeczeniem i argumentami.