0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Wspierajmy się nawzajem!

Data:

Zespół Samochody.pl tworzymy wszyscy – my wspólnie z Wami, użytkownikami. Chcemy wspólnie z Wami tworzyć nową, lepszą jakość portalu motoryzacyjnego. Zaczynamy od darmowych rocznych pakietów, gwarancji niskich cen, ale to jedynie początek tego co chcemy Wam zaoferować. Jako zespół stawiamy na otwarty dialog o Waszych potrzebach, wielu z Was zdążyło się już o tym przekonać. Na przestrzeni ostatnich 7 miesięcy, czyli od momentu zaprezentowania projektu Samochody.pl, wdrożyliśmy wiele waszych uwag i sugestii:

Przygotowaliśmy integrację z AutoMarket24 i AKoL
Zwiększyliśmy liczbę zdjęć w galerii oferty
Usprawniliśmy galerię zdjęć
Dopracowaliśmy lokalizację
Umożliwiliśmy dodanie większej ilości lokalizacji w jednym koncie
Dodaliśmy zasięgi w lokalizacji
Dodaliśmy dwie nowe kategorie – maszyny budowlane i rolnicze
Dodaliśmy wiele nowych podkategorii: ciężarowe, autobusy, samochody zabytkowe, kampery, przyczepy kempingowe
Zwiększyliśmy ilość usług w kategorii Serwis

Oprócz tego stale działamy ze strony programistycznej, aby podnieść jakość oferowanych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie wystarczy – chcemy osiągnąć więcej, ale do tego potrzebujemy Was. Jeśli macie jakiekolwiek sugestie, uwagi, ważne spostrzeżenia co do tego jak powinny funkcjonować Samochody.pl lub czego Wam brakuje to napiszcie do nas! Każdy pomysł zostanie przedyskutowany z Wami, jeśli zdobędzie uznanie użytkowników to następnie będzie szczegółowo opracowany również razem z Wami i wdrożony na stronie. Nie ma złych pomysłów, nie ma kiepskich sugestii – każda liczy się dla nas i przede wszystkim dla rozwoju projektu Samochody.pl. Wielu z użytkowników zauważyło już rosnący potencjał naszego portalu – dziękujemy Wam za pomoc i prosimy o więcej!

1 KOMENTARZ

  1. Nie ma nowego artykułu więc pozwolę sobie tutaj powiedzieć kilka słów. Otóż O T O M O T O nie traci apetytu. od 01 września ceny znów w górę! Co ciekawe w pewnych zakresach wystawianych ogłoszeń klient indywidualny ma taniej od dealera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij post:

Newsletter

Popularne

Warto także przeczytać
Podobne

Jak zmiany w KPO i dofinansowania wpłyną na naszą branżę.

Nie będzie podatków. Będą dofinansowania.

Dobre i Złe wiadomości w sprawie kar.

Dobra wiadomość jest jedna, złych niestety więcej...

To już pewne – transakcje gotówkowe zostaną ograniczone!

To już pewne - transakcje gotówkowe zostaną ograniczone! Znamy datę.

Tablice Profesjonalne dla pojazdów używanych coraz bliżej!

"przedsiębiorcy zajmujący się obrotem używanymi (już zarejestrowanymi) pojazdami, również sprowadzanymi z zagranicy, będą mogli korzystać z profesjonalnej rejestracji pojazdów na potrzeby przeprowadzania jazd testowych."